Srdce tohto novorodeniatka sa zastavilo, no potom opäť začalo fungovať! Matka tvrdí, že videla Ježia Krista!

Hayley Oliveri a jej manžel Nathaniel boli svedkami zázraku, ktorý sa odohral priamo pred ich očami. Nikdy nestratili vieru, že veci budú v poriadku.

Keď sa im narodila dcérka Gabriella, boli od radostie celý bez seba. Ich srdcia boli naplnené láskou a nevedeli sa dočkať, kedy budú držať svoj uzlíček radosti v náručí.

„Keď Hayley rodila, sestry sa stále čudovali, akí sme boli pokojní – neboli na to zvyknuté. Potom som sa za ňu začal modliť, čo ich prekvapilo ešte viac,“ povedal Nathaniel.

foto: ilustračné

Malá Gabriella vyzerala úplne zdravo. Bohužiaľ, len 30 minút po príchode na svet mala náhle problémy s dýchaním a lekári jej museli nasadiť kyslíkovú podporu.

Bohužiaľ, veci nevyzerali dobre. Gabriellu bolo nutné intubovať, aby mohli udržať potrebnú hladinu jej kyslíka. Vtedy sa jej takisto aj zastavilo srdce.

Lekári a sestry sa báli o život dievčatka a mysleli si, že o ňu prišli, no jej rodičia zostali pokojní. Namiesto plaču a paniky sa Hayley a Nathaniel držali za ruky a zjednotili sa v modlitbe, zatiaľ čo lekári ich dievčatku vykonávali prvú pomoc. Spolu s nimi sa modlila aj ich pôrodná asistentka Amy Plowman.

V tej chvíli Hayley tvrdila, že mala víziu postavy, ktorá sa podobala Ježišovi Kristovi, ako vchádza do miestnosti. Jasne videla, ako položil ruku na Gabriellino drobné telo. To, čo nasledovalo, všetkých v miestnosti ohromilo. Dievčatku sa vrátil pulz a začalo dýchať.

Modlitby týchto rodičov boli vypočuté. Po štyroch dlhých minútach bola Gabriella opäť pri vedomí.

Takéto veci sa vysvetľujú len ťažko a niekto, by ich dokonca mohol nazvať zázrakom.

Viac o tomto neuveriteľnom príbehu nájdete vo videu nižšie.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Srdce tohto novorodeniatka sa zastavilo, no potom opäť začalo fungovať! Matka tvrdí, že videla Ježia Krista!”