Takto teraz vyzerá najkrajšie dievča na svete. Čas nenávratne letí! TAKTO SA ZMENILA

Kristina Pimenova je podľa Daily Mail najkrajšie dievča na svete.

Kráska sa narodila v roku 2005 v hlavnom meste Ruskej federácie. Jej otec je bývalý futbalista Ruslan Pimenov a jej matka Glikeriya, bývalá modelka.

Bola to práve ona, kto raz poslal fotku svojej dcéry do modelingovej agentúry President Kids, keď malo dievčatko len tri roky. Odvtedy sa začala hviezdna kariéra bábätka.

Jej matka často hovorí, že keď bola Kristina malá, cudzí ľudia, najmä v zahraničí, ju oslovovali s otázkou, či jej dieťa hrá vo filmoch a reklamách.

Mnohí si všimli, ako prirodzene sa dievča správa pred kamerami a fotoaparátmi. Fotografi poznamenali, že dieťa malo nejakú vrodenú fotogenickosť.

Módni blogeri medzi sebou súperili, aby napísali, že dievča má dokonalú tvár, dokonalú mimiku a držanie tela, takže ju možno pokojne nazvať „dámskou dokonalosťou“. Napriek mladému veku už dievča spolupracovalo s Armani Junior, Prada, Burberry a Silvian Heach a stalo sa aj tvárou značky Kinder v Rusku.

Vďaka svojmu vzhľadu sa zaradilo medzi najžiadanejšie detské modelky na svete. Spolu so svojou rodinou sa pred niekoľkými rokmi presťahovali do Los Angeles, kde existuje viac príležitostí stať sa slávnou modelkou.

Teraz má dievča 16 rokov, má vlastný účet na Instagrame a jej počet sledujúcich ľudí presiahol 2,6 milióna.

Od prvého fotenia výrazne vyrástla, no zostáva rovnako krásna. Má rada rytmickú gymnastiku, hovorí plynule po taliansky a naďalej sa objavuje v reklamných kampaniach populárnych značiek.

Mnohí veria, že tým, že z dievčatka v troch rokoch urobili modelku, jej rodičia skôr ukradli detstvo…

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto teraz vyzerá najkrajšie dievča na svete. Čas nenávratne letí! TAKTO SA ZMENILA”