Takto vyzerá matka „osemčiart“ 8 rokov po pôrode. To je premena!

Viete kto je to Naďa Suleman? Ak nie, nie ste sami. Je oveľa populárnejšia pod prezývkou, ktorú pozná mnoho ľudí – mamička osemčiart.

Naďa Suleman sa stala slávnou v roku 2009, kedy porodila osemčartá. Príbeh mnohodetnej matky získal popularitu, keď sa ukázalo, že už bola matkou ďalších šesť detí a po celú dobu bola nezamestnanou.

Využila média na získanie svojej slávy. Vystupovala na show Oprah Winfrey, Dr. Phil a bola hlavnou hrdinkou v dokumentárnom filme „Matka osemčiart: neuveriteľné  neviditeľné kádre“.

V priebehu času pomaly opustila reflektory, aby sa zamerala na výchovu svojich 14 detí. To však netrvalo dlho.

Znova sa dostala do centra pozornosti, keď začala vystupovať vo filmoch pre dospelých, aby uživila rodinu. Táto kariéra skončila, keď si uvedomila, že je to zlý príklad pre jej deti.

„Mala som určitý katalyzátor – moje dievčatá, najmä moja najstaršia dcéra Amera. Mala asi 10 rokov a začala integrovať moje črty a správanie“ hovorí Naďa.

„Potom, čo som si všimla, že moja dcéra ma začala napodobňovať, videla som, že sa spustila na rovnakú potenciálne deštruktívnu cestou, a uvedomila som si, že v tej chvíli by som radšej mala zostať bez domova v mojom aute so všetkými 14 detí, ako pokračovať týmto spôsobom. To nebolo to, čo som chcela pre svoje deti.“

Nadia sa rozhodla premeniť svoj život a na ďalšej stránke uvidíte, ako vyzerá.

 

Naďa sa so svojimi deťmi presťahovala do Orange County, Kalifornia, aby začala znovu. Teraz pracuje ako konzultant pre rodinnú terapiu a je veľmi potešená svojou prácou.

„Žijem znova,“ hovorí. „Rovnako ako matka osemčiart som bola mŕtva.

Keď som sa prebudila, vrátila som sa k svojim koreňom, mojej pomáhajúcej profesii a mojim deťom, bolo to pre nás finančne ťažké, ale na tom nezáleží. V živote som nikdy nebola tak slobodná a šťastná.“

 

Zdá sa, že robí skvelú prácu v oblasti vzdelávania svojich detí.

Tu sa môžete pozrieť, ako vyzerá dnes:

zdroj:storyfox.ru

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto vyzerá matka „osemčiart“ 8 rokov po pôrode. To je premena!”