Táto matka sa vzdala svojej postihnutej dcéry kvôli predsudkom! O 18 rokov neskôr, ju videla vystúpiť z luxusného auta!

Sarah Karmel bola ambiciózna mladá a krásna dáma, ktorá vždy snívala vo veľkom. Chcela sa dostať do Hollywoodu, ale začala sa stretávať s vplyvnými ľuďmi a nakoniec skončila tehotná.

Keď si uvedomila, že nosí dieťa a jej sny môžu byť zničené, skončila na dne.

Jej jedinou myšlienkou bolo zbaviť sa dieťaťa, ale v tomto štádiu tehotenstva to bolo nemožné.

Jediné, čo Sarah chcela, bolo vrátiť sa na večierky a mať život, aký viedla predtým. Urobila by čokoľvek, len aby si splnila sny, no nakoniec skončila ako čašníčka.

foto: ilustračné

Bola rozhodnutá dať dieťa na adopciu hneď, ako sa narodí, ale jej matka ju prinútila zmeniť názor.

Sárinej matke sa páčilo, že by z nej bola stará mama a ponúkla sa, že pokryje všetky výdavky spojené s dieťaťom a dokonca zaplatí nájom a opatrovateľku.

Sarah teda súhlasila, že si dieťa nechá. Dostávala peniaze od svojej mamy a mohla si dovoliť život, o akom vždy snívala, kým sa jej mama starala o dcérku Miu.

Bohužiaľ, približne v čase, keď mala Mia štyri roky, Sárina mama zomrela. Zanechala im veľkú kopu peňazí, lenže Sarah všetko utratila v krátkom čase.

Jedného dňa, keď sa Mia hrala s kamarátkami v parku, spadla z preliezačky a zranila si chrbticu. Keď sa prebrala, bola v nemocnici a nemohla hýbať nohami.

foto: ilustračné

Bez operácií a intenzívnej rehabilitácie by Mia už nikdy nemohla chodiť.

Samozrejme, Sarah nebola ochotná za nič zaplatiť. Namiesto toho jednoducho zmizla a nemocnici poskytla falošnú adresu a kontaktné číslo. O niekoľko dní neskôr nemocnica obdržala list, v ktorom sa písalo, že Mia je vydaná na adopciu.

Dieťa bolo zničené. „Moja mama sa nevráti?“ spýtala sa v šoku. „Je to preto, že som skončila takto? Prosím, povedzte jej, že sa uzdravím!“

Tieto slová sa dotkli detskej lekárky, ktorá sa o Miu starala a nakoniec sa rozhodla, že si Miu adaptuje.

O niekoľko rokov neskôr, keď mala Mia 18, zamierila so svojimi adoptívnymi rodičmi do luxusnej reštaurácie, aby oslávila Miinu promóciu na právnickej fakulte.

Mia sa zmenila na nádhernú mladú dámu s dlhými nohami a blond vlasmi.

Keď s mamou a otcom vystupovali z limuzíny, pred budovou zbadali bezdomovkyňu, ktorá žobrala o peniaze. Keď žena uvidela Miu, ktorá mala na sebe značkové oblečenie a drahé šperky, myslela si, že je ľahkým terčom.

foto: ilustračné

Miina mama vytiahla peňaženku a podala žene nejaké peniaze no Mia ju chytila ​​za ruku a povedala jej, aby to nerobila. Zničenú bezdomovkyňu totiž spoznala.

„Ty?“ opýtala sa. „Mami, si to ty?“

Sarah odpovedala: „Nie, zlatko, nie som tvoja mama. Také pekné dievča ako ty? Mala som len jedno dieťa a bola to mrzáčka!“

„To som bola ja,“ povedala Mia pokojne. „Bola som zbytočná mrzáčka. Ako vidíš, vďaka mojim rodičom som sa uzdravila.“

 „Prosím,“ povedala Sarah a chytila ​​Miu za ruku. „Prosím, pomôž mi! Môžeš si to dovoliť. S tými luxusnými šatami a šperkami? S tými dvoma si trafila šťastie – a môžeš mi za to poďakovať!“

„Poďakovať?“ spýtala sa Mia. „Áno, môžem ti poďakovať za všetky tie noci, ktoré som preplakala, čudovala som sa, prečo som si nezaslúžila tvoju lásku, verila, že si zaslúžim byť opustená.“ Tu, mami, tu je moja vďaka.“

Mia potom vybrala 20-dolárovú bankovku a vložila ju do Sarahinej ruky. Potom sa svojej biologickej matke otočila chrbtom a vydala sa za ľuďmi, ktorí jej ponúkli druhú šancu na život.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto matka sa vzdala svojej postihnutej dcéry kvôli predsudkom! O 18 rokov neskôr, ju videla vystúpiť z luxusného auta!”
Verified by MonsterInsights