Táto matka tvrdí, že zachytila ducha jej mŕtvej dcérky, ako sa hrá s hračkami na jej hrobe!

Keď táto žena menom Saundra prišla o svoju dvojročnú dcérku, zrútil sa jej svet. Malá Faviola Rodriguez bola milujúce a šťastné dieťa.

Žiaľ, jedného dňa sa jej život skončil, keď bola ponechaná v opatere matkinho priateľa.

Úbohá matka nikdy netušila, že môže niekedy takto stratiť svoje dieťa.

Vždy snívala o tom, že bude sledovať, ako jej malá dcérka vyrastie a zostarne. Žiaľ, nestalo sa tak.

foto: facebook

Faviolu pochovali na cintoríne Mosanic v Las Cruces v Novom Mexiku a jej matka vyzdobila jej hrob niekoľkými jej starými hračkami. Krátko nato sa niektorí ľudia začali sťažovať, že niekto ničí cintoríny.

Jedna konkrétna rodina, ktorá stratila svojho syna, sa rozhodla umiestniť kameru na chlapcov náhrobok. Keď  si pozreli zábery, zostali šokovaní.

Najprv si mysleli, že mali halucinácie, no na záberoch bolo jasne vidieť mladé dievča pripomínajúce Faviolu, ako sa hrá s jej hračkami. Zo začiatku si mysleli, že by mohlo ísť o stratené dieťa, ktoré sa zatúlalo, ale po rozhovore s úradmi sa nedozvedeli o žiadnom nezvestnom dieťati v tomto veku.

Nakoniec sa rozhodli zdieľať zábery so Saundrom. Keď to videla, bola ohromená.

foto: facebook

„[Mama chlapca] nám povedala, že má pre mňa niečo naozaj krásne“ vysvetlila Saundra. „Vytiahla telefón a ukázala mi to. Hneď ako som videla ten obrázok, som začala plakať.“

Táto mama si bola istá, že sa pozerá na ducha svojej dcéry. O tom nebolo pochýb. „Viem, že je to moja dcéra,“ povedala.

Saundra verí, že Faviola mala pomôcť malému chlapcovi dostať sa do neba. Obaja boli veľmi mladí, keď zomreli, a ich duše sa navzájom potrebovali, aby sa viedli a pomáhali si.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto matka tvrdí, že zachytila ducha jej mŕtvej dcérky, ako sa hrá s hračkami na jej hrobe!”
Verified by MonsterInsights