Táto žena takmer prišla o svoju dcérku kvôli nepozornosti lekárov! Obrovská chyba mohla mať fatálne následky!

Olesia, mladá žena z Ruska, a jej manžel Eugen boli nesmierne šťastní, keď zistili, že ich rodina sa konečne rozrastie.

S tehotenstvom sa zdalo všetko v poriadku, až kým sa jedného dňa lekári nepodelili s Olesiou o zdrvujúce správy. Ultrazvuk ukázal, že dievčatko bude mať malformácie.

Podľa lekárov sa malej nevyvinuli ručičky a zväčšila sa jej všetky vnútorné orgány.

Rodine bolo odporučené prerušiť tehotenstvo. Olesia pripomenula, že slová lekára zneli: „Chápete, že toto je kríž, ktorý budete musieť niesť celý život? Invalidné dieťa! Budú na vás ukazovať prstom!

Budete pracovať len pre lieky a budete sa modliť, aby zomrela skôr!“

foto: ilustračné

Po dôkladnom zvážení sa nastávajúci rodičia rozhodli nechať si svoju dcéru. Keď o tom informovali lekárov, povedali: „To je vaša práca. Napíšte vyhlásenie o tom, že poznáte výsledky ultrazvuku, aby sa v budúcnosti nevyskytli žiadne sťažnosti.“

V nasledujúcom období boli obavy rodiny o nenarodené dieťa čoraz väčšie. Rozhodnutie pokračovať v tehotenstve však nikdy neoľutovali.

Bolo to počas chladnej decembrovej noci, keď  Olesii praskla voda. Eugen ju rýchlo odviezol do nemocnice a čakal vonku, kým ona porodila ich dcérku.

O tri hodiny neskôr sa narodilo malé dievčatko. Lekári ju položili na hruď Olesii a oznámili jej, že malá je zdravá. Táto matka nemohla uveriť tomu, čo počuje.

Potom niektorí z nemocničného personálu vyšli von oznámiť Eugenovi dobré správy. „Pane, pane, máte dievčatko! Gratulujem! A je úplne zdravá!“

foto: boreddaddy

Keď si uvedomili, že ich dievčatko je skutočne zdravé a nechýbajú mu žiadne časti tela, rodičia boli šťastní a zmätení.

Vtedy ich lekári informovali o tom, že výsledky ultrazvuku čítali nesprávne. Olesia totiž mala veľký maternicový myóm, nerakovinové výrastky maternice, ktoré sa často objavujú počas plodného veku.

Olesiu operovali a žiaľ, museli jej odstrániť ženské orgány. Môže sa však tešiť z krásneho a zdravého bábätka.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Táto žena takmer prišla o svoju dcérku kvôli nepozornosti lekárov! Obrovská chyba mohla mať fatálne následky!”