Tínedžer prišiel o život, keď chcel zachrániť svojho mladšieho brata pred utopením! Všetko pred očami ich matky!

Na svete nie je väčšia bolesť ako strata dieťaťa. Myšlienka, že už nikdy neuvidia svoj najvzácnejší klenot, je pre mamy a oteckov prinajmenšom zničujúca.

Rodičia Alexa Harrisa, jedného z najstatočnejších mladých mužov, o akých sme kedy počuli, sa podelili o srdcervúce správy o jeho smrti.

Zomrel ako hrdina a zanechal obrovské prázdno v srdciach a životoch svojej rodiny.

foto. facebook

Jedného dňa sa Alex a jeho mladší brat Asher kúpali v rieke Missouri. Užili si veľa zábavy, ale potom si Alex zrazu všimol, že jeho malého brata chytil silný prúd. Bez rozmýšľania sa ponáhľal k Asherovi v snahe zachrániť mu život, čo sa mu aj podarilo. Žiaľ, prišiel pri tom o svoj vlastný.

Alex sa držal Ashera, kým neprišla ich mama, ale bol príliš vyčerpaný na to, aby mohol ďalej bojovať a jednoducho skolaboval a zmizol.

Jeho matka Nikki povedala, že bola svedkom momentu, keď sa synovi pošmykli ruky. Okamžite zavolali pomoc a Alexovo telo našli až nasledujúci deň. Utopil sa.

foto: facebook

Jeho otec Tyson zdieľal na Facebooku srdcervúcu správu, aby informoval svojich priateľov. Vysvetlil, že mladý muž zomrel pri snahe zachrániť svojho malého brata.

Tyson povedal, že realitu príjma ťažko a stále má pocit, že ho bude ráno čakať pred autom ako to bolo ich zvykom.

Alexov tréner futbalu povedal, že bol „jednoducho človek, ktorý pomôže niekomu inému“.

Na statočnosť tohto mladého muža sa nikdy nezabudne. Zachránil bratovi život, hoci si bol vedomý toho, že o svoj môže ľahko prísť.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tínedžer prišiel o život, keď chcel zachrániť svojho mladšieho brata pred utopením! Všetko pred očami ich matky!”