Toto sa stane raz za 48 miliónov pôrodov! Novorodeniatko zapôsobilo na lekárov z celého sveta!

Každé dieťa je svojím spôsobom výnimočné, no vyzerá to tak, že dievčatko menom Lucy Marie Perkins je ešte o niečo viac. Keď ju privítali na svet, stala sa jedným zo 48 miliónov detí, ktoré zdieľajú svoje narodeniny nie s jedným rodičom, ale s oboma.

Lucyini rodičia, Caitlin a Tom Perkins, sa obaja narodili 16. augusta.

Milujú fakt, že majú spoločné narodeniny, a keďže vedeli, že Caitlin termín pôrodu je niekde v auguste, žartovali, že ich dievčatko sa môže narodiť v rovnaký dátum ako oni. Netušili, že sa to však stane realitou.

Dr. Brad Robinson, Caitlin pôrodník, v stredu na svojej facebookovej stránke napísal: „Tomuto príbehu neuveríte!“ keď sa podelil o správu o jedinečnom pôrode.

foto: boreddaddy

„Keď som začala mať kontrakcie, povedala som ‚V žiadnom prípade‘, pretože som to popierala,“ vysvetlila hrdá mama. Caitlin previezli do súkromnej nemocnice Greenslopes v Brisbane. Lucy vážila zdravých 3,3 kg.

Doktor Robinson, ktorý pracuje ako pôrodník viac ako desať rokov, povedal, že deň, keď sa Lucy narodila, bol jedným z najpamätnejších dní jeho života.

„Mám to šťastie, že mám prácu, v ktorej mávam špeciálne dni v špeciálne dni,“ povedal, „ale včerajšok bol neuveriteľný.“

„Nie každý deň vás poteší telefonát o 2:15. Ale vtedy mi zavolala pôrodná asistentka, že Caitlin bude čoskoro rodiť, z čoho som bol nesmierne šťastný.“

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto sa stane raz za 48 miliónov pôrodov! Novorodeniatko zapôsobilo na lekárov z celého sveta!”