V roku 2008 ju jeden šialenec polial kyselinou. Takto vyzerá 14 rokov po tragédii!

Je to už 10 rokov, čo bola príťažlivá modelka Katie Piperová napadnutá kyselinou na príkaz žiarlivého priateľa Davida Lyncha.

V momente tragédie Katie pocítila silnú bolesť a cítila, ako sa jej tvár doslova rozkladá. Po incidente znetvorená žena prestala vidieť na ľavé oko. Napriek tomu Piper nestrácala vieru v seba a žila podľa hesla „Čo ma nezabije, to ma posilní“.

Lekári ju uviedli do umelej kómy a vykonali viac ako 40 operácií na koži. Katie bola nútená nosiť po operácii špeciálnu masku 23 hodín denne.

„Cítim sa oveľa lepšie, keď viem, že to zviera je za mrežami a už mi nikdy nemôže ublížiť,“ povedala Katie. Napísala 6 motivačných kníh, vytvorila fond na pomoc ľuďom s kožnými defektmi a aj napriek všetkému si splnila sen stať sa modelkou.

Piper spojila svoj život s Richardom Suttonom, ktorého spoznala v škole. Spolu vychovávajú dve dcéry a keď sa 4-ročná Belle Elizabeth spýtala na jazvy, Katie povedala iba to, že sa popálila pri varení.

38-ročná Katie je častým hosťom v televíziách, vystupovala aj na politických stretnutiach, písala publicistické články a podieľala sa na nakrúcaní série, v ktorej komunikovala s ľuďmi znetvorenými chorobami. Prostredníctvom rozhovoru Katie inšpirovala obete a naučila ich vážiť si život taký, aký je.

A hoci sa v živote stále hľadá, celému svetu už dokázala, že jej ducha nič nezlomí.

Nepripustila, aby tragédia ukončila jej život, ale naopak, vzala všetko do vlastných rúk a naďalej teší svojich fanúšikov.

 

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V roku 2008 ju jeden šialenec polial kyselinou. Takto vyzerá 14 rokov po tragédii!”