V živote nemala na sebe mejkap. Po návšteve u tohto profesionála sa žena rozplakala …

Azerbajdžanec Anar Agakishiyev je známy ďaleko za hranicami svojej rodnej krajiny.

Tento vizážista je právom považovaný za virtuóza svojho remesla.

Pracoval s celebritami ako Irina Shayk a Nicole Scherzinger a tiež nalíčil hercov televízneho seriálu Sultán.

Popri svojej hlavnej práci Anar vytvoril projekt, v ktorom pomáha dievčatám s problematickou pleťou, ale aj starším ženám, ktoré chcú skryť vrásky.

Výsledky mužovej práce si môžete pozrieť na jeho Instagramovej stránke. Všetky nedostatky zmiznú ako mávnutím čarovného prútika a ženy sa premenia na kráľovné.

Nedávno jeden muž hovoril o najťažšom prípade, ktorý sa stal za všetky roky jeho kariéry. Nešťastie sa to stalo jednej žene, keď ešte bola malá. Nikdy nenosila mejkap. Ale Anar sa s týmto prípadom dokázal vyrovnať.

V očiach hrdinky je vidieť, ako veľmi jej zranenia ovplyvňujú život.

Anar schválne zakryl zrkadlo, aby klientka nevidela proces premeny. Keď sa to skončilo, nedokázala zadržať slzy.

V komentároch majstra nešetrili komplimentmi. Zaželali mu dlhý život, poďakovali mu za tento projekt a priznali aj to, že spolu s hrdinkou videa plakali.

Samotný Anar povedal, že v poslednom čase stratil vieru v ľudskosť. Ale práve toto video mu pomohlo spomenúť si, akí milí a nápomocní ľudia vedia byť.

 

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V živote nemala na sebe mejkap. Po návšteve u tohto profesionála sa žena rozplakala …”