Žena prežila brutálny útok svojho manžela. Aj napriek tomu sa snaží usmievať a brať život pozitívne

Existujú smutné udalosti v rodine, nad ktorými sa človeku neraz zastaví mozog.

Niečo podobné sa udialo v rodine, kde muž nevydržal nátlak a stres a urobil niečo úplne nepochopiteľné.  

Muž ponúkol svojej žene odvoz do práce, no namiesto toho ju odviezol do lesa.

Tam jej pomocou sekery začal sekať prsty na rukách, aby zistil pravdu. Nahovoril si, že ho manželka podvádza a tak sa ju rozhodol zmrzačiť.

Neskôr, keď si uvedomil, čo urobil, zmenil svoj hnev na milosť a vzal svoju ženu do nemocnice.

Pravú ruku už bohužiaľ nezachránili. Lekári už dokázali nemožné, keď sa im podarilo zošiť ľavú, ktorú dávali dokopy kúsok po kúsku.

Manželstvo Gračevovcov trvalo päť rokov. Mali dvoch synov – trojročný Daniel a päťročný Dmitrij.

Počas posledného roka sa u nich nahromadilo niekoľko problémov, ktoré prerástli do nevídanej žiarlivosti. 

Priatelia a známy hovoria, že na vine bola patologická žiarlivosť navonok pokojného Dmitrija.

Žena povedala, že posledných šesť mesiacov žili s manželom ako spolubývajúci, nie ako manželia. Dokonca aj jedlo si pripravovali samostatne.

Poškodená krátko pred tragédiou podala žiadosť o rozvod, pretože túto situáciu už nebolo možné vydržať. Manžel to bral ako zradu, obvinil ženu z rozpadu rodiny.

Najzaujímavejšie je, že Dmitrij bol povolaním rodinný psychológ. Je pravda, že počas štúdia bol vylúčený zo školy za zlé správanie a neustále bitky.

Muž vyrastal bez otca, ktorý bol mimochodom uväznený za vraždu krátko po rozvode s manželkou.

Keď Gračeva zadržali, polícia ako prvé skontrolovala, či nebol pod vplyvom omamných látok. Strážcom zákona sa nepozdávalo, že úplne triezvy človek môže dve hodiny trýzniť ​​svoju manželku a chladnokrvne jej odsekávať prsty na rukách.

Alkohol ani drogy však kriminalisti v krvi sadistu nenašli.

Matka obete si je istá, že Dmitrij bol paranoidný a priatelia dokonca povedali, že žena ho „rozmaznala svojou láskou“.

Teraz je muž vo väzení. Verejnosť požaduje spravodlivý trest no, no ženini príbuzní sú znepokojení. Páchateľ sa môže ľahko dostať na slobodu, ak by bol uznaný za nepríčetného.

Poškodenej sa darí dobre. Žena dokonca natočila video odkaz ľuďom v nemocnici, kde ďakovala všetkým, ktorí ju podporujú.

Rita priznáva, že mnohé pohľadnice, listy, darčeky pre deti jej pomáhajú vyrovnať sa so situáciou. V súčasnosti už obeť sadistu opustila nemocnicu.

Medzitým sa páchateľovi z vyšetrovacej väzby podarilo odovzdať svojej „milovanej“ odkaz, v ktorom prisahá, že Ritu nikomu nedá, prikazuje jej, aby na neho počkal a varoval ju, „aby nerobila hlúposti“.

Rukopis v liste je neznámy. Dmitrij to zjavne diktoval jednému zo svojich priateľov alebo príbuzným. Obeť však hovorí, že štýl textu svedčí o tom, že autorom je jej bývalý manžel.  

Samotná Rita sa teraz snaží vrátiť do normálneho života. Novinári sú prekvapení jej odvahou. Matka dvoch detí vysvetľuje svoj úsmev na tvári jednoduchým spôsobom: „Keď budem plakať, ruky mi nenarastú.“

Obeť svojim synom o tom, čo sa stalo, nepovie. Povedala im, že mala nehodu. Psychológovia schvaľujú tento spôsob správania matky.

Voči exmanželovi neprechováva žiadnu zášť. Žena má len jednu túžbu: nech si Dmitrij skutočne uvedomí, čo urobil. Zdá sa, že samotný zločinec je pripravený dotiahnuť svoj úmysel do konca. Ženina matka sa bojí, že keď sa Dmitrij dostane z väzenia, môže jej dcéru jednoducho zabiť!

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena prežila brutálny útok svojho manžela. Aj napriek tomu sa snaží usmievať a brať život pozitívne”