Zomierajúci malý chlapec sa prebudil z kómy, aby vyslovil svoje posledné slová!

Malý Nolan mal len dva roky, keď sa jeho rodičia dozvedeli zdrvujúcu správu. Ich chlapec mal rakovinu. Teraz, keď sa jeho život ešte len začínal, osud rozhodol, že hranie sa s kamarátmi v parku bude nahradené nekonečnými nocami v nemocnici, chemoterapiou a zvracaním.

Túto rodinu čakal tvrdý boj proti zlej chorobe. Vedeli, že to nebude ľahké, ale nikto sa nikdy nevzdal.

Po roku boja so zriedkavou rakovinou mäkkých tkanív, sa Nolanov stav zhoršil. Jeho matka si bola vedomá, že sa veci nezmenia k lepšiemu. Jej malý bojovník to už nevydržal. 

Bolo toho naňho priveľa a jeho krehké telo toho malo dosť. Akonáhle Nolan prestal jesť a piť, rodine bolo povedané, že rakovina sa rozšírila a nádory stláčali jeho priedušky.

facebook

Ako mohla matka povedať synovi, že jeho čas s ňou a rodinou sa chýli ku koncu. 

Nolanova cesta a jeho boj s rakovinou boli zdokumentované na facebookovej stránke, ktorú jeho mama Ruth a otec Jonathan vytvorili, aby boli všetci informovaní o jeho pokroku. A teraz, dva mesiace po tom, čo Nolan odišiel, mu jeho matka vzdala poctu a podelila sa so svetom o svoje najhlbšie pocity.

„Dva mesiace. Dva mesiace odvtedy, čo som ťa držala v náručí, počula, ako veľmi ma miluješ, pobozkal tie sladké pery. Dva mesiace odkedy sme sa túlili. Dva mesiace čistého absolútneho pekla.“

Facebook/Nolan Strong

Nolan bol skutočný bojovník od chvíle, keď sa narodil. Prijal, že jeho čas na Zemi je krátky a bolo srdcervúce vidieť tohto malého anjelika, ako si pripravuje vlastný pohreb a vypĺňa svoj testament.

„Spolu sme si ľahli do postele a on načrtol, ako chce mať pohreb, vybral si nosidlá, čo chcel, aby ľudia nosili, napísal, čo každému z nás zanechal, a dokonca napísal, že chce, aby sme si ho pamätali ako policajta.“

Ruth si spomína na posledné chvíle života svojho syna. Statočný chlapec požehnal svoju matku spôsobom, na ktorý nikdy nezabudne.

Facebook/Nolan Strong

Nikdy ho neopustila, no v ten deň odišla do kúpeľne. Nolanov strýko bol po jeho boku, no chlapec sa stále pozeral smerom k dverám kúpeľne a chcel dávať pozor na mamu.

Keď zatvorila dvere, Nolan zavrel oči. Keď mu skolabovali pľúca a hladina kyslíka klesla, upadol do hlbokého spánku. Všade okolo chlapca bol tím lekárov.

„Ruth, je v hlbokom spánku.“ Nemôže nič cítiť.“

Ruth pribehla k synovi a nechcela ho pustiť, keď jej dal ten najkrajší darček. Bol to skutočný zázrak.

„Môj anjel sa nadýchol, otvoril oči, usmial sa na mňa a povedal ‚Milujem ťa mami,‘ otočil hlavu ku mne a o 23:54 Rollin Nolan Scully zomrel. Do ucha som mu spieval ‚You Are My Sunshine‘. Prebudil sa z kómy a povedal, že ma miluje, s úsmevom na tvári! Môj syn zomrel ako hrdina… Bol to bojovník, ktorý zomrel dôstojne a s láskou do poslednej sekundy.“

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Zomierajúci malý chlapec sa prebudil z kómy, aby vyslovil svoje posledné slová!”
Verified by MonsterInsights