10 znakov toho, že váš anjel strážny vám je nablízku. Pozrite sa, či sa vás to netýka

Neraz nás upokojuje myšlienka, že anjeli strážni stojí za nami, sledujú nás a chránia nás v ťažkých životných chvíľach. To nám dodáva nádej aj v tých najtemnejších časoch a niekedy sa naozaj zázrakom vyhneme veľkému nešťastiu.

Existuje teória, že strážni anjeli sú naši milovaní, ktorí fyzicky opustili tento svet, no duchovne sú stále s nami. Sú pri nás, hoci ich nevidíme, snažia sa nás chrániť a varovať.

Ako sa to prejavuje? Toto je 10 znamení!

Postavy v oblakoch

Ako deti, ste pravdepodobne často ležali na trávniku a dívali sa na oblaky hľadajúc v nich známe tvary. Ak sa však dívate na oblohu a uvidíte obrysy milovaného človeka, ktorý vás opustil, nemusí ísť o náhodu.

Duchovia môžu využiť mraky na sprostredkovanie správy o tom, že skutočne existujú. Môže ísť aj o všeobecnejšie znaky, ako sú nečakané nálezy alebo perie alebo fotografie, ktoré vám pripomínajú konkrétnu osobu.

Farba

Len málo ľudí vie, no každý anjel sa spája s farbou, ktorá určuje jeho energiu. A výberom tejto farby ich môžeme pozvať do našich životov. Zároveň môžu túto farbu použiť na to, aby ste vedeli, že sú blízko. Ak z ničoho nič začnete vidieť rovnakú farbu kdekoľvek sa pozriete, upriamte na to pozornosť.

Samozrejme, párkrát môže ísť o náhodu, ale ak sa to stane častejšie, je vysoko pravdepodobné, že sa vo vašej blízkosti nachádza anjel strážny.

Zvonenie v ušiach

Ak máte pocit zvonenia v ušiach, ktoré nemá žiadne fyzické vysvetlenie, zbystrite pozornosť. Keď sa nám duchovné bytosti pokúšajú poslať nejakú informáciu, často sa to deje prostredníctvom prenosu vyšších informácií z druhej strany.

Keďže tieto informácie sa prenášajú na duchovnej úrovni, možno ani nevieme, že sa to deje, s výnimkou hlasného alebo bzučiaceho zvuku v našich ušiach.

Hudba

Hovorí sa, že hudba je univerzálnym jazykom, ktorý umožňuje komunikovať vo všetkých jazykoch, kultúrach a národoch. Taktiež je schopná prenášať správy z duchovnej sféry. Máte konkrétnu pieseň, ktorá sa vám spája s mŕtvym priateľom alebo rodinným príslušníkom?

Možno sa to prejaví tak, že nedokážete dostať určitú pieseň z hlavy, alebo si všimnete, že sa skladba prehráva kdekoľvek a kamkoľvek idete. Hoci to môže byť vysvetlené ako obyčajná náhoda, taktiež to môže byť posolstvo z druhého sveta.

Anjelský zásah

Toto je jedno z najextrémnejších znamení. Reč je o ľuďoch, ktorí by sa v určitom bode svojho života nemohli dostať z beznádejnej situácie, ak by sa nestal nečakaný zázrak. Napríklad, zmeškali autobus a nedostali sa do lietadla, ktoré sa neskôr zrútilo.

Takéto veci sú zázraky, príklady božskej intervencie. Sú to znamenia o tom, že niekto nad nami drží ochrannú ruku.

Motýle

Motýle sú v mnohých náboženstvách a kultúrach vnímané ako symbol zmeny a transformácie. Taktiež sa spájajú s ľuďmi, ktorí už medzi nami nie sú. Pri návrate do duchovného sveta sa nemôžu vždy vrátiť do podoby, ktorú poznáme. Namiesto toho využívajú motýle, ktoré si napríklad sadnú na našu ruku, čím dajú o sebe vedieť.

Zvieratá

Venujte pozornosť všetkému, čo sa okolo vás deje, keď prežívate najťažšie chvíle vášho života. Ak ste emocionálne vyčerpaní a zistíte, že zviera alebo vták sedí vo vašej blízkosti alebo sa k vám približuje, ako keby vám ponúkal podporu, vedzte, že je to duch.

Aj keď nás naši strážni anjeli nemôžu vždy priamo kontaktovať, môžu nám nepriamo prejaviť oporu prostredníctvom iných bytostí.

Biele perie

Biele perie je už dlho považované za znak čistoty a pokoja spojeného s prítomnosťou anjelov. Ak vidíte perie ležiace na zemi, uvedomte si, že to nie je len náhoda. Bez ohľadu na to, či sa rozhodnete na neho len pozrieť, alebo ho zdvihnúť a odložiť, môže ísť o znamenie, že sa na vás pozerajú anjeli.

Sviečky alebo záblesky svetla

V okamihu, keď duchovné bytosti vstupujú do nášho sveta z ríše duchov, nie sú to fyzické bytosti ako vy. Namiesto toho sa prejavujú ako energia pohybujúca sa cez náš svet.

Aj keď takmer vždy nevidíme ich fyzickú prítomnosť, môžeme si ich všimnúť v rohu nášho oka. Táto vec sa často vníma ako záblesk svetla alebo žiarivý efekt v našom periférnom videní.

Pocity alebo dojmy

Aj keď existuje niekoľko fyzických, hmatateľných znakov, ktoré je potrebné vziať do úvahy, nikdy nepodceňujte silu vlastnej intuície a vášho prvého dojmu. Niekedy proste viete, že niekto je vo vašej blízkosti.

Ak je tento pocit sprevádzaný pocitom pohodlia, bezpečnosti a tepla, môže to byť váš strážny anjel nachádzajúci sa nad vašim ramenom. Taktiež môžete pociťovať, ako keby sa niekto na vás pozeral, alebo vám položil ruku na plece.

Anjeli majú rôzne spôsoby, ako vás informovať o svojej prítomnosti vo vašom živote. Počúvajte ich znamenia a možno vám to pomôže vyhnúť sa problémom alebo si splniť svoje vytúžené šťastie.

Stretli ste sa už s niečím podobným?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “10 znakov toho, že váš anjel strážny vám je nablízku. Pozrite sa, či sa vás to netýka”