Ak sa budíte medzi 3.a 5. hodinou, ide o prvý znak duchovného prebudenia. To ale nie je všetko

Na svete existuje mnoho ľudí, ktorí sa každú noc budia v rovnakú hodinu bez toho, aby tomu prikladali nejaký špeciálny význam.

Vedeli ste však o tom, že sa môže jednať o pokusy vyššej moci, ktorá sa vás snaží kontaktovať?

V tradičnej čínskej medicíne sa využívajú body, na ktorých sa nachádzajú akupunktúrne a akupresúrne body.

Podľa čínskych názorov, sú tieto energetické meridiány spojené so systémom hodín, ktorý striedavo napĺňa energiou rôzne časti tela.

Preto ak sa v noci budíte v rôznych časoch, znamená to, že vaše telo zažíva isté pocity a upozorňuje vás na fyzické či emocionálne problémy.

Neignorujte prebúdzanie uprostred noci!

Predpokladá sa, že počas spánku dostávame akúsi správu od vyššej moci, ktorá vie mnoho napovedať o našej duchovnej ceste.

Každú noc sa zobúdzate v ten istý čas? Príčinou môže byť niekoľko dôvodov:

Problémy so spánkom medzi 21:00 a 23:00 – znak stresu

Pre väčšinu ľudí to je normálny čas na spánok. V prípade, že počas tohto času dokážete len ťažko zaspať, môže to znamenať, že vo svojom vnútri prežívate nezvyčajné pocity (šťastie, hnev…) a stres. V tomto prípade vám odporúčame uchýliť sa k meditácii.

Prebúdzanie medzi 23:00 a 01:00 – znak emocionálneho sklamania

Podľa tradičnej čínskej medicíny ide o čas, kedy sa aktivuje činnosť žlčníka.

Ak sa budíte v tejto dobe, pravdepodobne to znamená, že pociťujete isté emocionálne sklamanie, preto vám pomôžu pozitívne mantry a cvičenia určené na seba-prijatie a odpustenie.

Prebudenie medzi 01:00 – 03:00 – znak hnevu

Tento energetický meridián je spojený s pečeňou. Ak sa budíte v tomto časovom rozmedzí, pravdepodobne máte na niekoho ťažké srdce a hromadí sa vo vás nadbytočná energia „jang“. Na to, aby ste sa mohli pokojne vyspať, pite studenú vodu a meditujte.

Prebudenie medzi 03:00 – 05:00 – znamenie, že sa k vám prihovára vyššia moc

Tento čas sa spája so smutnými pocitmi.

Ak sa budíte práve teraz, môže to znamenať, že vyššie sily sa vás snažia nasmerovať k vášmu skutočnému cieľu v tomto živote. Na opätovné zaspatie vyskúšajte modlitbu a dychové cvičenia.

Prebudenie medzi 05:00 – 07:00 – znak emocionálnych blokov

Tento časový interval je energeticky spojený s hrubým črevom.

Ak sa v tomto čase zobudíte, pravdepodobne máte nejaké emocionálne bloky. Ak chcete zaspať, ponaťahujte si svoje svaly alebo navštívte toaletu.

Naše telo je úžasná vec. Ak sa naučíme sledovať a počúvať to, čo sa nám snaží povedať, môžeme zlepšiť nielen svoje fyzické ale aj duchovné aspekty života.

Ako rýchlo dokážete zaspať? Máte problémy s pravidelným nočným budením? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ak sa budíte medzi 3.a 5. hodinou, ide o prvý znak duchovného prebudenia. To ale nie je všetko”