utorok, 28 mája, 2024

„Ak vás iba trápi, rozíďte sa s ním. Nebojte sa, že zostanete sama“ Psychológ zachránil tisíce žien, vďaka TOMUTO

Rodinný psychoterapeut Mikhail Labkovski je známy ostrosťou svojich tvrdení a niekedy až tvrdosťou vo svojich rozsudkoch, jeho prednášky o láske, manželstve a vzťahoch chcete počúvať stále znova a znova.

Jeho dlhoročné skúsenosti zachraňujú rodiny a jednoduché pravidlá života, ktoré tento špecialista ponúka, pomáhajú ženám stať sa šťastnými, zachrániť lásku, alebo napokon stretnúť pre vás ideálneho partnera.

«mysmezeny.sk » si starostlivo preštudovali rady guru rodinnej psychológie a vybrali z nich tie najlepšie. Poďme sa teda pozrieť, prečo my ženy milujeme práve tak a nie inak a ako opraviť vzťah ak sa niečo pokazilo. Prečítajte si týchto 15 rád o láske od Mikhaila Labkovského pre tých, ktorí sú vo vzťahu aj pre tých, ktorí ešte len partnera hľadajú.

Pravidlá Mikhaila Labkovského

RADY PRE ZADANÝCH

«Ak sa chcete vydávať a bývate spolu už pol roka alebo aj rok a stále sa nič nedeje, mali by ste sa svojho partnera opýtať či naozaj chce rodinu a svadbu. Ak muž nie je pripravený založiť si rodinu, znamená to, že prišiel čas sa s ním rozlúčiť.

Samozrejme v dobrom. Môže vám byť spolu dobre a môžete v tomto duchu pokračovať, ale už každý samostatne».

«Každá, a zdôrazňujem to, každá žena, ktorá roky sedí doma a stará sa iba o domácnosť a deti, je ponižujúca.

Je to nevyhnutné. Koniec koncov ak sa muž  so svojou ženou nudí, začína ju považovať za hlúpu a odtiaľ je k rozvodu už len krok.

Všimnite si: zo začiatku, keď muž na ničom netrval, táto žena len s radosťou zložila ruky a rozhodla sa sedieť doma».

 

«Ak vás iba trápi, rozíďte sa s ním. Nebojte sa, že zostanete sama. Ani jeden muž na celom svete nestojí za to, aby ste sa išli pretrhnúť, ponižovali sa, zanedbávali svoje sny a túžby a nevenovali sa sama sebe. Ani jeden».

«Je to jednoduché: on je taký aký je. A vy ste taká aká ste. Buď je vám spolu dobre, alebo sa rozíďte. A najlepšie ešte predtým ako ste si vzali hypotéku a mali spolu tri deti».

«Ten, kto je duchovne vyspelý sa zameriava na svoje pocity a vždy si vyberie seba. Ani krása, ani láska nepotrebujú obety. A ak potrebujú, tak vás sa to určite netýka. Odíďte. Neexistuje dôvod, kvôli ktorému sa oplatí niečo vo vzťahu trpieť».

RADY PRE SLOBODNÝCH

«Nikto nepotrebuje toho, kto sa nepotrebuje sám. A ten, kto sa prijíma taký aký je, žije plnohodnotný šťastný život bez ohľadu na ostatné svetské problémy».

«Žena, ktorá sa patologicky nedokáže zblížiť s ľuďmi, má vždy nejaké problémy s otcom. Muž, ktorý si nemôže nájsť partnerku a často aj prácu, bude mať určite nejaké problémy s matkou».

«Ak vás človek neosloví počas prvého, druhého, alebo tretieho stretnutia, nedohadujte sa na štvrtom. Počas prvých stretnutí sa muž ukazuje v tom najlepšom svetle, a ak sa vám už vtedy nepozdáva, nič dobré zo vzťahu s ním nevzíde»

«Ak sa chcete vydať, musíte o tom prestať uvažovať. Je to presne to isté ako mať bábiku v každej miestnosti, závoj a zvyšky nevyžiadanej pošty. U zdravých ľudí to vyzerá inak. Po prvé, potrebujú milovať. A práve táto potreba milovať im pomáha nájsť muža, ktorý ich miluje tiež».

«Nikdy sa nepotrebujete stretávať so ženatými mužmi. Ryby kúpite v obchode s rybami, mäso v mäsiarstve. Nestrácajte čas. Ženatý muž ženu nepotrebuje, on už jednu doma má».

VŠEOBECNÉ RADY

«Je lepšie sklamať sa hneď na začiatku, keď rovno ukážete svoju pravú tvár ako pocítiť rozčarovanie neskôr po rokoch chodenia po špičkách».

«Pre svet nie ste zaujímavá dokým nie ste zaujímavá sama pre seba. Nemôžete si založiť rodinu alebo priateľstvo s niekým, kto nie je spokojný sám so sebou. Bolo by to iba plné protirečení, nezhôd a iných druhov bolestí».

«Ak sa vám nepáči ako s vami muž zaobchádza, alebo robí niečo čo vám vadí, povedzte mu to raz. Ak sa veci nezmenia – zbohom».

«Musíte sa vyrovnať jedine s vašou hlavou a nie s mužmi. Keď žena povie: „Milovala som“ – nie je to príbeh o láske. Je to príbeh o predátorovi, ktorý vniesol do vzťahu iba bolesť a manipuláciu. Zdravá láska je o tom, aký ste šťastný».

«Normálne človek neudržuje vzťah, v ktorom nie je rešpektovaný. Na druhej strane ani podobný vzťah nezačína».

Aj keď Labkovski hovorí o láske s neskrývanou tvrdosťou a cynizmom, jeho slová majú ohromnú silu. Psychológ odporúča, aby ste sa každý deň držali jeho rád, až potom budete schopná sa naozaj zmeniť. Až potom zistíte, že váš život sa mení k lepšiemu a nezdravé bolestivé vzťahy skončia sami, bez hádok a bolesti a začnú sa nové vzťahy – šťastné a zdravé.

Uchovajte si tieto užitočné rady a ani s priateľkami sa nezabudnite s týmto inšpiratívnym textom podeliť. Buďte šťastná!

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Je vzájomný život pred manželstvom hriech? Odpoveď kňaza prekvapí

Téma spolužitia s partnerom pred svadbou bola dlhé roky...

Netušila, že je tehotná, kým nezačala rodiť v sanitke. Toto bol osud dieťaťa

27-ročná Chelsea Keenanová trpela jednej noci mučivými bolesťami chrbta,...

Po svojom vystúpení nemeckí krasokorčuliari okamžite skolabovali. Pozrite si ich a pochopíte prečo

Po svojej jazde skončil pár na zemi. Dôvod určite...

Prečítaj si aj

Je vzájomný život pred manželstvom hriech? Odpoveď kňaza prekvapí

Téma spolužitia s partnerom pred svadbou bola dlhé roky...

Netušila, že je tehotná, kým nezačala rodiť v sanitke. Toto bol osud dieťaťa

27-ročná Chelsea Keenanová trpela jednej noci mučivými bolesťami chrbta,...

Po svojom vystúpení nemeckí krasokorčuliari okamžite skolabovali. Pozrite si ich a pochopíte prečo

Po svojej jazde skončil pár na zemi. Dôvod určite...

5 brutálne úprimných dôvodov, prečo sa muži nechcú ženiť! Niečo na tom bude pravda

Muži sa boja manželstva viac, ako si myslíme, ale...

Táto 99-ročná žena šije jedny šaty denne, aby dala deťom v núdzi „Zaslúži si naše povzbudenie“

Môže sa zdať, že láskavosť a náklonnosť k druhým sa vytrácajú, keď sa na našej ceste životom stretávame so sebeckými jedincami.Pozrime sa však...

Je vzájomný život pred manželstvom hriech? Odpoveď kňaza prekvapí

Téma spolužitia s partnerom pred svadbou bola dlhé roky tabu, ale v súčasnosti sa pre tento krok rozhoduje čoraz viac párov.Je to však...

Netušila, že je tehotná, kým nezačala rodiť v sanitke. Toto bol osud dieťaťa

27-ročná Chelsea Keenanová trpela jednej noci mučivými bolesťami chrbta, ktoré ju zobudili. Žena si kvôli bolesti, ktorá pripomínala predchádzajúci pôrod, zavolala záchranku. Ukázalo sa,...
Verified by MonsterInsights