Dievča z detského domova 16 rokov hľadalo svoju skutočnú rodinu. Jedného dňa sa našla na povale stará fotografia

Americká gymnastka Dominique Moceanu pri príprave na materstvo sa dozvedela tajomstvo, ktoré pred ňou celý život skrývali vlastní rodičia.

Dominique mala zdravotne postihnutú sestru, no jej otec a matka ju osobne odovzdali do detského domova.

Po takejto správe sa ženin svet obrátil hore nohami!

Vzťah Dominique s rodičmi bol vždy náročný. V 17 rokoch dokonca zažalovala svojho otca, nazvala ho domácim tyranom a tvrdila, že otec jej telocvikárovi zobral všetky zárobky.

Je pozoruhodné, že spravodlivosť sa postavila na stranu športovca.

Postupom času žena tento šport opustila a zmierila sa so svojím otcom a matkou..

Raz, keď čakala na narodenie vlastného dieťaťa, sa na povale rodičovského domu prehrabávala starými fotografiami.

Tu objavila tajomnú, zažltnutú fotografiu, na ktorej bolo zachytené malé dievčatko.

Mama Dominique sa pri pohľade na fotografiu rozplakala. Ohromená gymnastka sa dozvedela, že má mladšiu sestru, ktorá sa narodila bez nôh.

Rodičia, ktorí si uvedomili, že postihnutému dieťaťu nedokážu poskytnúť dôstojnú výchovu, poslali dieťa do pôrodnice!

A čoskoro zazvonil telefón v Moceanovom dome. Fantastickou zhodou okolností to bola tá istá dlho stratená sestra, ktorá sa sama len nedávno dozvedela o svojich skutočných príbuzných. Najzaujímavejšie je, že napriek vrodenému postihnutiu bola aj ona gymnastkou!

Jennifer, sestra Dominique, priznala, že všetky tie roky bola sestra jej idolom. Pre Jennifer bola podobnosť so športovkyňou, ktorú zbožňovala, ďalším faktorom, ktorý beznohú gymnastku neustále posúval k novým úspechom.

Až keď malo dievča 16 rokov, jej adoptívni rodičia prezradili pravdu. Jennifer zostala v nemom úžase, keď sa dozvedela, že Dominique je jej vlastná sestra. Beznohá gymnastka sa rozhodla zavolať svojej príbuznej.

Dnes sestry žijú v rôznych štátoch, no neustále sa navštevujú a udržiavajú úzky kontakt. One sestry sú presvedčené, že už sa nikdy neodcudzia.

Beznohá gymnastka mala veľké šťastie na svojich pestúnov. Svoju adoptívnu dcéru milovali ako vlastnú a aj im vďačí za svoj úspech.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievča z detského domova 16 rokov hľadalo svoju skutočnú rodinu. Jedného dňa sa našla na povale stará fotografia”