Dievčatko sa narodilo s vážnou deformáciou tváre! Neuveriteľní lekári jej však zmenili život!

Tony a Theresa Hallovci boli nadšení, že môžu na tento svet privítať svoje dievčatko. 

Počas deviatich mesiacov bola Theresa vždy uisťovaná, že jej tehotenstvo pokračuje vo veľkom a že jej dieťa bude úplne zdravé. Opak však bol pradou.

Keď sa sladká Cody Hall narodila, celú tvár mala pokrytú nádormi v dôsledku stavu nazývaného hemangióm.

foto: boreddaddy

Pôvodne bolo čerstvým rodičom povedané, že tvár ich dcéry bude znetvorená celý život.  Im to , samozrejme, nebránilo v neúnavnom hľadaní spôsobov, ako zlepšiť jej stav.

No a podarilo sa im to. Trvalo to dlhé roky a množstvo procedúr, no Cody dostala tvár, akú si vždy zaslúžila.

Je smutné, že keď vyrastala, ľudia sa o nej  vyjadrovali škaredo. Hallovci si pamätajú, ako im raz sused povedal, aby dali svojmu dievčaťu na hlavu tašku.

foto: boreddaddy

Nakoniec Tony a Theresa našetrili dosť peňazí, aby si mohli dovoliť prvú operáciu a vzali ju k jednému z najznámejších plastických chirurgov na svete.

Zákrok bol veľmi úspešný, keďže doktorovi sa podarilo odstrániť väčšinu výrastkov na jej tvári. Hoci jej ostali jazvy, aj tak to bol skvelý začiatok.

Za 14 rokov vykonal tento lekár 21 operácií a konečný výsledok je ohromujúci. Tí, ktorí nepoznajú jej príbeh, by nikdy nepredpokladali, že sa narodila s abnormalitami tváre.

foto: boreddaddy

Dnes je Cody šťastná a žije svoj život naplno. Teraz pracuje ako pomocná zdravotná pracovníčka,  a udržiava kontakt s lekárom, ktorý jej zmenil život.

Cody hovorí, že nikdy nemôže dostatočne poďakovať doktorovi  Wanerovi za všetko, čo pre ňu urobil. Dokonca hovorí, že je to druhý najdôležitejší človek v jej živote, hneď po jej otcovi.

foto: boreddaddy

Táto neuveriteľná žena, ktorá toho vo svojom živote dokázala toľko prekonať, je dnes matkou dvoch detí. Jej príbeh je skutočne inšpiratívny a pripomína nám, že bez ohľadu na to, ako zle veci vyzerajú, vždy existuje cesta von.

zdroj: boreddaddy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievčatko sa narodilo s vážnou deformáciou tváre! Neuveriteľní lekári jej však zmenili život!”