Inteligentní muži s istotou vedia, že jedna žena stačí a toto je dôvod prečo…

Totálny egoizmus – to je to, čo demonštruje muž, ktorý sa stretáva s niekoľkými ženami. Je nenásytný, pretože v osobnom živote je stroskotancom.

Zdá sa mu, že mať dve alebo viac žien je úžasné.

Takíto ľudia nechápu skutočnú podstatu lásky a nemajú v úmysle budovať vzťahy.

Okrem toho, majú tisíce dôvodov, prečo sa im páči stretávanie sa s mnohými ženami. My vám ponúkame dôvody, prečo skutočný muž verí, že jedna žena je dosť.

Skutočný muž miluje svoju ženu takú, aká je.

Takýto muži svoje ženy milujú a prijímajú ich so všetkými slabosťami a nedostatkami. Neexistujú žiadni dokonalí muži a verte, že si nehľadajú „princezné“. Vyberajú si živého človeka, s ktorým im je dobre.

Skutočný muž ukazuje svojej žene, že je tou najlepšou vecou, ktorá sa mu v jeho živote stala.

Skutočný muž sa nebojí vyznať svoju lásku. Vždy jej hovorí, že je to tá najlepšia vec, ktorá sa mu stala. Chce, aby bola šťastná, pretože chápe, že šťastná osoba rozdáva šťastie aj svojmu okoliu, muža nevynímajúc.

Na druhej strane, egoistický, chamtivý a láskavý človek nie je schopný milovať niekoho iného a vždy sa stavia nad ostatných. V dôsledku toho nemá problém zraniť ženu, ktorá ho miluje.

Skutoční muži rozumejú ozajstnému významu lásky.

Láska nie je pre každého. Skutočný muž tomu dokonale rozumie. Láska prináša ovocie len vtedy, keď je hlboko zdieľaná s jednou ženou. Za týmto účelom si muž hľadá ženu, ktorá sa stane jeho priateľkou a milovanou osobou, aby sa s ňou mohol podeliť o svoje najtajnejšie pocity a myšlienky.

Skutočný muž je dostatočne zrelý na to, aby sa stýkal s jednou ženou.

Povedzme si pravdu. Muži sa boja záväzkov. Svoju slobodu si cenia viac ako čokoľvek iné. Priemerný muž sa preto nechce vzdať radosti zo života v prospech jednej ženy. Zdá sa mu, že kvôli tomu príde o niekoľko neuveriteľných príležitostí.

Ale toto je len ilúzia! Skutočný muž je dosť vyspelý na to, aby sa postavil proti týmto prehnaným strachom a stanovil si so svojou ženou dlhodobé ciele.

Takýto muž nezabúda na každodenné prejavy lásky.

Väčšina mužov zabudne na romantiku hneď po tom, čo už ženu dobyjú. Stávajú sa zaneprázdnenými a ľahostajnými a sú veľmi prekvapení, keď takýto vzťah skončí. Skutočný muž si pamätá, že láska je každodenná vec a že musí byť neustále preukazovaná činmi. Kupuje jej darčeky a neustále ju prekvapuje, trávi s ňou voľný čas a robí mnoho iných dôležitých vecí, aby sa  táto láska nevytratila.

Skutočný muž vždy svoju ženu podporí.

Štúdie ukazujú, že väčšina predčasných tehotenstiev je neplánovaných a mnohí muži nevedia odolať ťažkostiam, preto sa radšej rozhodnú opustiť svoje partnerky. Skutočný muž by sa tak nikdy nezachoval! Vždy sa bude snažiť byť svojej žene oporou, a to aj v prípade, že on sám má obavy a bojí sa. Môžete si byť istá, že pred problémami neutečie.

Skutočný muž je trpezlivý.

Byť s niekým viac ako desať rokov nie je tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Dokážete si predstaviť, aké to je prebúdzať sa každé ráno v posteli s tou istou osobou už viac ako desať rokov? Celkom nuda, nie? Toto je odvrátená strana dlhodobého vzťahu.

Muž môže niekedy klamať len preto, aby dostal viac slobody. Vždy si vyberie tú najľahšiu cestu, však? Avšak skutočný muž nemá dôvod používať klamstvá. Vie, že láska nie je bezoblačná a život nie je milostný románik. Ľudia sa ľúbia, ale niekedy sa hádajú a jeden druhého dokážu unaviť. Ale vie, že ak je láska, je možné vyriešiť akékoľvek problémy.

A čo vy? Viete sa vyrovnať s ilúziami či strachom a urobiť ženu šťastnou?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Inteligentní muži s istotou vedia, že jedna žena stačí a toto je dôvod prečo…”