Klinická smrť pani Beáty. Čo je na druhej strane?

Určite sa neraz každý zamyslel nad tým, čo nás čaká na druhej strane. Poľka, ktorá prežila klinickú smrť, rozpovedala svoj príbeh.

V rannej show „Pozvanie na raňajky” moderátorka Małgorzata Rogalska vyspovedala ženu, ktorá v 17 rokoch prežila klinickú smrť.

Stalo sa tak v dôsledku dopravnej nehody, ktorá spôsobila zástavu jej srdca a následnú klinickú smrť.

Čo je „na druhej strane”?

Pani Beáta má z tohto obdobia zážitok, o ktorý sa podelila.

„Dá sa povedať, že stratíte vedomie, dostanete sa do čierneho tunela, potom stratíte aj pôdu pod nohami a ocitnete sa v tzv. širšej realite, keďže sa dejú 3 veci naraz, ktoré vnímate.” – tvrdí.

Tri veci, o ktorých pani Beáta hovorí, boli: nemocnica a čo sa v nej deje, úplne iný nádherný svet a približujúce sa jasné svetlo.

Ten iný svet, ktorý pani Beáta spomína bol plný peknej architektúry a rastlín, ktoré vo svojom živote nevidela.

Jasné svetlo sa zmenilo na osobu, ktorá sa k nej prihovorila.

„Rozhovor s tou osobou ma mal potešiť, že to ako sa rozhodnem, či ostanem alebo sa vrátim, je len na mne.” – prezradila.

Lekári nedokázali uveriť tomu, čo sa pani Beáte stalo. Samotná klinická smrť trvala sotva 5 minút, ale tento zážitok ju navždy zmenil.

Pani Beáta sa po svojej skúsenosti začala venovať posmrtnému životu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Klinická smrť pani Beáty. Čo je na druhej strane?”
Verified by MonsterInsights