Od priateľa dostala jednoduchý drevený náhrdelník, keď sa dozvedela čo nosí na krku skoro jej prišlo zle.

Pred jaskyňou si Terry zrazu kľakol na kolená a poprosil Annu aby si dala dole náhrdelník aby si urobyli jednu fotku. Potom vybral z vrecka nožík.

Anna a Terry sú jeden pár z Austrálie .Nakoľko ich vzťah trval už rok terry sa odhodlal že Anne da nezvyčajný darček. Jednoduchý drevený náhrdelník, v tom čase sa ten darček nezdal nijak zvláštný ale Anne sa páčil, vôbec si nemyslela že tento šperk jej navždy zmení život . Anna nosila šperk niekoľko mesiacov, ktorý jej Terry vyrobyl vlastnoručne.

Celkom zabudla na prekvapenie .

Iba jedna vec sa jej zdala zvláštná a to bolo drevo z ktorého bol šperk vyrobený, bol to strom Lagarostrobos z Tanzmanského ostrovu.

Po roku a pol sa rozhodli Terry s Annou že pojdu na dovolenku do Škótska.

Počas pobytu navštívili aj jednu jaskyňu ( presnejšie jaskyňu Smoo čo v preklade znamená skrýša).

Pred jaskyňou si Terry zrazu kľakol a poprosil Annu aby si zložila náhredelník lebo chce urobiť niekoľko fotiek a vytiahol z vrecka nôž…

…nôž použil na rozdelenie medailónu z náhrdelníka. Potom ho vrátil Anne ktrorá sa triasla a ťažko hľadala slová ale napokon povedala áno. Ako uvidela skrytý presteň v medailónku, na otázku mala jasnú odpoveď.

Mesiace nosila na krku Terryho plán.

„Počkaj, ten prsteň bol celý čas tu? Veď som ho mohla stratiť ty idiot“! – skrýkla.

Čo sa týka sobášu, to bude dlhé zasnúbenie, pár si chce ušetriť na svoj dom a obrad chcú mať na vlastnom dvore. Neplánujú veľkú svadbu ale po takom veľkolepom zasnúbení je Anna spokojná.

Čo sa týka kreativity pri zásnubách to bol jeden z tých romantickejších. Možno to bude inšpirovať aj iných aby bolo čoraz viac netradičných zásnub.

Páčil sa ti článok? Tak ho nezabudni zdielať!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Od priateľa dostala jednoduchý drevený náhrdelník, keď sa dozvedela čo nosí na krku skoro jej prišlo zle.”