Páchatelia sa roky skrývali pred políciou. K zločinu ich usvedčili vlastné fotky na sociálnych sieťach

27-ročný Mark Price je nezamestnaný a jeho priateľka Emily Locke (22 r.) je študentka, ktorá pracuje ako pokladníčka na čiastočný úväzok. N

apriek tomu dievča na Instagrame zverejnilo stovky fotografií luxusného života: šoférovanie na Ferrari, nosenie najdrahších značiek a nekonečné výlety do rôznych krajín.

Polícia sa začala zaujímať o mladých ľudí, pretože Mark a Emily, ktorí dostávali 10-tisíc libier ročne, jednoducho nemohli žiť takýmto spôsobom.

Značky Versace, Louis Vuitton, Tommy Hilfiger, Chanel sú stálice na Emilyiných fotografiách.

Mladá žena ani len netušila, že luxusný život ako má Kim Kardashian upúta pozornosť nielen závistlivcov, ale aj orgánov činných v trestnom konaní.

Polícia pri domovej prehliadke našla drahé hodinky, tašky, luxusné oblečenie a šek na kúpu auta Audi RS4. Muži zákona našli aj nedbalo ukryté drogy a z telefonickej korešpondencie Marka Pricea sa dozvedeli, že sa zaoberal predajom psychotropných látok.

Bezstarostní boháči sa teda dostali do rúk zákona. Počas procesu Markovi právnici ubezpečovali, že to bol jeho prvý zločin a urobil hrubú chybu. Obhajoba ženy naliehala na sudcu, aby sa zľutoval a vyzdvihol ženine akademické úspechy.

Sudca odsúdil Marka na sedem rokov väzenia a Emily Locke na súde označili za veľmi naivnú ženu, ktorá vo väzení strávila 15 mesiacov..

Ani len netušila, že obyčajné chválenie ja majetkom sa pre ňu môže zmeniť na väzenie!

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Páchatelia sa roky skrývali pred políciou. K zločinu ich usvedčili vlastné fotky na sociálnych sieťach”