12 vecí, ktoré by ste mali vedieť pred tým, ako podvediete svoju manželku. Stojí vám to za to?

Moderná spoločnosť sa už pomaly vymaňuje zo všetkých prísnych sociálnych noriem, no vernosť je vo svete dodnes cenenou záležitosťou. Prečo?

Dospelí ľudia nevnímajú vernosť ako obmedzovanie. A pre všetkých pochybovačov uvádzame týchto 14 dôvodov, ktoré by vás mohli prinútiť k zamysleniu.

Príčina č.1

Všetky tajomstvá nakoniec vyplávajú na povrch. A od tej chvíle sa váš život stane rukojemníkom vášho tajomstva.

Príčina č.2

Dokonca aj jednorazová záležitosť môže byť dôvodom na zničenie manželstva. Tým pádom stratíte nielen polovicu svojho majetku, ale aj rešpekt ľudí vo vašom okolí.

Príčina č.3

Niektorí muži nepodvádzajú, pretože sa boja, že ich pri tom nachytajú. Avšak dobrí muži zostávajú verní, pretože si vážia samých seba.

Príčina č.4

Dospelý človek si dokáže svoje potreby uspokojiť aj so stálym partnerom. Neprekonateľná túžba zmeniť partnerov je príznakom neurotického štiepenia.

Príčina č.5

Zákon bumerangu platí aj v tomto prípade.

Príčina č.6

Po rozvode stratíte asi polovicu vašich príbuzných a priateľov, pretože nájdu sa aj takí, ktorí budú na strane vašej ženy.

Príčina č.7

Nevera a s ňou súvisiace pocity vás osviežia len zo začiatku. Zničenie rodiny a zaužívaného spôsobu života má vplyv aj na samotné zdravie. A netýka sa to len obete nevery, ale aj samotného neverníka.

Príčina č.8

Realita je zvyčajne horšia ako fantázia. A objekt vašej túžby môže byť nielen dotieravý a nedobytný, ale aj nebezpečný.

Príčina č. 9

Ak máte deti, po rozvode zostanú s matkou, najmä ak ide o prípad cudzoložstva. Už nikdy nebudú také veselé a radostné, rozvod navždy nalomí ich psychiku.

Príčina č. 10

Ak vás priťahujú iní, aj v prípade, že je vaša žena nažive, zamyslite sa nad tým, čo vo vašom vzťahu nefunguje. Možno len potrebujete navštíviť psychológa a zistiť, čo je skutočnou príčinou vašich pohnútkou.

Príčina č. 11

Ak máte deti a chcete sa rozviesť, budete musieť pracovať dvakrát toľko, aby ste mohli zabezpečiť dve rodiny. Alimenty sa stanú vaším najlepším (ne)priateľom.

Príčina č. 12

Na príčine je vždy ten, kto podviedol. Netrvá však dlho, a človek si uvedomí, že neverou nič nevyriešil, pretože to isté sa vyskytuje aj v inom vzťahu. 50% mužov priznáva, že v druhom manželstve sa všetko zhoršilo, a ľutujú, že sa rozviedli.

Zamyslite sa! Skutočne to potrebujete?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “12 vecí, ktoré by ste mali vedieť pred tým, ako podvediete svoju manželku. Stojí vám to za to?”