7-ročného chlapca, ktorý utrpel strašné popáleniny, si adoptovala jeho pestúnska mama – TAKTO VYZERÁ TERAZ

Život môže byť niekedy nespravodlivý, ale ako čas plynie, zisťujeme, že sa dokážeme naučiť žiť so všetkým, čo nás čaká.

Príbeh 7-ročného Deyviona z Missouri je nesmierne smutný a veselý zároveň.

Keď bol tento statočný chlapec ešte dieťa, utrpel hrozné zranenia po tom, čo v byte, kde spal, vypukol požiar.

Dlhý čas bol na špeciálnej jednotke pre popáleniny, kde sa lekári snažili zachrániť jeho život. Najhoršie zo všetkého bolo, že Deyvion bol na to všetko úplne sám, bez nikoho z jeho blízkych po jeho boku. Jediné, čo mal, boli lekári, ktorí boli rozhodnutí dať mu druhú šancu.

Po 2 545 dňoch o samote sa Deyvion konečne stal súčasťou rodiny, ktorú mohol nazvať svojou vlastnou. Slobodná matka dvoch detí menom Beth Plunkettová ho vychovávala dva roky, kým si ho nakoniec adoptovala.

Deyvion miluje svoju mamu a svojich súrodencov a je s nimi veľmi šťastný.

O tom, aký je pre ňu výnimočný, jeho mama Beth povedala: „Myslela som si, že je to krásny malý chlapec a veľmi rýchlo som sa do neho zamilovala. Mám pocit, že každý hovorí: ‚Ach, má také šťastie, že ťa má‘ ale ja mám rovnaké šťastie, že ho mám.“

Deň, keď sa Deyvion stal zákonným synom Beth, bol veľmi výnimočný, pretože sa o svoju radosť mohol podeliť s hasičmi z požiarneho zboru South Metro v Raymore, ktorí mu v roku 2013 zachránili život. Dokonca mu dali špeciálnu bundu a vyrobenú prilbu len pre neho. Odviezli jeho a jeho mamu na súd v jednom z ich hasičských áut.

„Chcem, aby sa vždy cítil milovaný a aby len mal ciele a mal to rád, dosahoval ich a robil úžasné veci. A viem, že bude… Boh má s ním určite úžasný plán,“ hovorí Beth.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “7-ročného chlapca, ktorý utrpel strašné popáleniny, si adoptovala jeho pestúnska mama – TAKTO VYZERÁ TERAZ”