82-ročnú babičku prichytili pri krádeži v miestnych potravinách. POTOM JU NAMIESTO ZATKNUTIA…

Počet ľudí, ktorí sa snažia vyžiť, je oveľa vyšší, než si vôbec dokážeme predstaviť. Neschopnosť zabezpečiť rodinu je problém, s ktorým mnohí zápasia, najmä v dnešnej dobe, keď celý svet čelí kríze kvôli  nedostatku elektriny a inflácie.

Ceny základných produktov sa zvyšujú a počet podnikov, ktoré sú nútené ukončiť činnosť, rastie.

Nájsť si prácu už nie je také jednoduché ako kedysi. Život je ťažký pre mnohých, najmä pre tých, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu pracovať.

Jedna 82-ročná babička bola nútená starať sa o vnúčatá. Žiaľ, vzhľadom na jej vek nemohla nič urobiť, aby sa najedla.

Málo peňazí, ktoré mala, nestačilo, a tak bola nútená urobiť niečo, na čo nebola hrdá, ukradnúť jedlo z miestneho obchodu v Taliansku.

Keď ju zamestnanec zbadal, ako si dáva do tašky konzervy, konfrontoval ju. Babička sa zľakla a prosila, aby nevolali políciu. „Prosím, nevolajte policajtov. Nechcem, aby to moje vnúčatá vedeli,“ opakovala.

Potom vysvetlila, že sa snažila zabezpečiť jedlo pre svoje vnúčatá, keď sa jej po tvári kotúľali slzy.

Vedúci predajne bol hlboko dotknutý jej príbehom.

Nielenže nezavolal políciu, ale nechal ju vziať všetko, čo potrebovala. Dokonca jej povedal, aby sa zastavila vždy, keď bude potrebovať jedlo.

„Príďte si vziať to, čo potrebujete, kedykoľvek budete chcieť; pár eur pre mňa nič neznamená,“ povedal.

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “82-ročnú babičku prichytili pri krádeži v miestnych potravinách. POTOM JU NAMIESTO ZATKNUTIA…”