91-ročná babička si dala vytetovať Pannu Máriu, pretože to sľubila vnukovi, ak sa dostane na medicínu

Nikdy nie ste príliš starí na to, aby ste sa odvážili  vyskúšať nové veci vo svojom živote. To už vie aj babička z Goianie z Brazílie, ktorá sa preslávila tetovaním vo veku 91 rokov. Najzaujímavejší je však dôvod tohto rozhodnutia.

Babička dala svojmu vnukovi zaujímavý sľub.

Ani vo sne jej nenapadlo, že si svoje telo označí atramentom. Nikdy o to nemala záujem, no teraz na to mala zvláštny dôvod.

Teraz má na ruke postavu Panny Márie, ktorú oddane uctieva.

Toto všetko sa stalo po tom, čo svojmu 19-ročnému vnukovi sľúbila, že sa nechá tetovať, ak sa dostane na medicínu.

Potom, čo bol pre jej vnuk Pedro prijatý na školu, jeho stará mama svoj sľub dodržala.

„Povedala som mu, aby tvrdo študoval, urobil svoju časť a sľúbila som mu, že ak sa dostane na medicínu, dám sa tetovať. Ani keď som mala 20 rokov, ani keď som mala 90 rokov, nikdy som si nedala tetovanie. Ale sľúbila som to a musíme svoje sľuby dodržať,“ povedala Libia.

Okrem toho, že to všetko začalo kvôli dohode s vnukom, babičke sa zapáčil aj výsledok. „Výsledok bol, vďaka Bohu, veľmi dobrý,“ vyjadrila sa babička, ktorá je matkou troch detí, starou mamou deviatich vnúčat a prababkou štyroch pravnúčat.

„Necítila som žiadnu bolesť. Moje dcéry išli so mnou. Celý čas sa rozprávali a usmievali sa. V správach vidím ľudí, ktorí hovoria, že ich tetovanie bolelo, ale každý to cíti inak. Niektorí trpia viac, iní menej. Nič som necítila,“ poznamenala.

Smutnou časťou celého prípadu je, že teraz sa jej vnuk bude musieť presťahovať do iného štátu, aby mohol navštevovať vysokú školu, no sľúbil, že sa bude pravidelne vracať. „Nájdeme spôsob, ako ho tam ísť navštíviť,“ povedala žena.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “91-ročná babička si dala vytetovať Pannu Máriu, pretože to sľubila vnukovi, ak sa dostane na medicínu”