91-ročná žena narúša stereotypy a pózuje nahá na obálky časopisov. Takto to vyzerá!

Ľudská spoločnosť pravdepodobne nikdy nebude fungovať bez toho, aby si do svojej cesty kládla prekážky v podobe rôznych predsudkov.

Napríklad modelky, ktoré pózujú nahé, by mali byť len mladé, najmä kvôli stereotypu, že staršia žena už nie je atraktívna.

Carmen Dell’Orefice však dokazuje, že to tak nie je a že aj vo veku 91 rokov si človek môže trúfnuť na veci, ktoré sú vraj len pre mladých.

Americká modelka sa dostala na titulky najznámejších módnych časopisov na svete, ako sú Vogue, W Magazine či Harper’s Bazaar.

Žena bola dokonca tvárou slávneho parfumu Chanel No.

Nedávno sa dostala na titulky, keď pózovala nahá pre magazín New You. Carmen tam leží na posteli len s plachtou zakrývajúcou jej nahý trup a na sebe má spodnú bielizeň telovej farby.

                                                                                                New You Magazine

O tom, ako vyzerať čo najlepšie, prezrádza svoje tajomstvo: „Muži a ženy by sa mali o seba starať a milovať sa. Jedným z tajomstiev zachovania krásy je robiť to, čo robíte pre dieťa, vychovávať ho a kŕmiť ho s láskou. To je to, čo by sme mali robiť aj my so sebou: starať sa o seba, milovať sa a dávať si tento druh energie.“

                                                                                                New You Magazine

Carmen mala svoj vlastný míľnik aj vo Vogue, keďže bola jednou z najmladších modeliek, ktoré sa v časopise objavili. Písal sa rok 1946 a mala len 15 rokov, pričom len nedávno ju objavili ako modelku.

Dnes táto žena stále tvorí históriu, pretože je najdlhšie žijúcou modelkou na planéte, ktorá stále pracuje.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “91-ročná žena narúša stereotypy a pózuje nahá na obálky časopisov. Takto to vyzerá!”