Baník vzal svojho syna na basketbalový zápas ešte v uniforme. Išiel rovno z práce, aby to stihol…

Najkrajšie chvíle si uchovávame v srdci navždy, najmä ak ich zažijeme s rodinou.

Určite aj vy máte veľa spomienok z čias, keď ste boli deti – výlety a všetko, čo naši rodičia robili, aby nás urobili šťastnými. Boli však aj chvíle, keď sme nevideli všetko úsilie, ktoré vynaložili, aby náš život bol plný radostných zážitkov.

Sú rodičia, ktorí aj keby mali náročnú ​​prácu a málo času, vyšli by v ústrety, len aby mohli byť so svojimi deťmi.

Jeden takýto prípad sa objavil aj na sociálnych sieťach – fotografia chlapca s otcom počas basketbalového zápasu upútala pozornosť na dôležitý detail.

                                                                                                                                      Twitter: UKCoachCalipari

Hlavný basketbalový tréner Spojeného kráľovstva John Calipari si všimol niečo zaujímavé v dave a odfotografoval to, aby to zdieľal na svojich sociálnych sieťach.

Išlo o chlapca, ktorý sedel vedľa svojho otca, ktorý je baník a na zápase bol oblečený ešte vo svojej uniforme, stále pokrytý špinou. V Johnovi to vyvolalo dôležité spomienky na jeho rodinu.

                                                                                                                                      Twitter: UKCoachCalipari

„Americký sen mojej rodiny sa začal v uhoľnej bani v Clarksburgu v Západnej Virgínii.“ uviedol na Twitteri, kde taktiež prerozprával príbeh tých, ktorí sú na fotografii.

„Podľa toho, čo mi povedali, po pracovnej zmene v bani sa ponáhľal,  aby bol so svojím synom a sledoval náš tím. Neviem, kto to je, ale mám lístky pre neho a jeho rodinu a chcem, aby sa s nimi zaobchádzalo ako s VIP!“ dodal.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Baník vzal svojho syna na basketbalový zápas ešte v uniforme. Išiel rovno z práce, aby to stihol…”