Boh pracuje v tichosti. Prečo by ste s nikým nemali zdieľať svoje plány do budúcnosti?

Dôverujte Bohu, aj v prípade, keď je život nespravodlivý.

Vo chvíľach, kedy sa zdá, že neexistuje žiadna cesta, žiadne východisko, že čas už vypršal alebo že si to nezaslúžite, verte a ten čas určite nastane!

Boh vždy vypočuje vaše požiadavky a to, čo vám bolo sľúbené, sa určite stane, či už je to o 1, 3, 5 alebo viac rokov. Možno ste už radšej zabudli na svoje túžby a vaša nádej začína pomaly slabnúť. Avšak v hĺbke duši sa nikdy nevzdávate, pretože Boh nedovolí nádeji, o ktorú sa tak stará, aby zomrela vo vašom srdci.

Je ťažké a niekedy aj bolestivé prijať to, no mali by ste vedieť, že vaše úsilie nie je márne.

Ako čas plynie, ľudia vás môžu súdiť, okolnosti sa môžu meniť, ale Boh nikdy nezabúda! Ste Božie dieťa a neexistujú žiadne testy, ktoré by ste nedokázali prekonať.

Všetko, čo je pre vás určené, sa splní, pretože váš život nie je náhodou a vždy sa v ňom objavia vzostupy aj pády. Avšak ani tie pády sa vo vašom živote nevyskytujú len tak náhodou – sú na to, aby vás posilnili.

Boh je spravodlivý, obnovuje spravodlivosť a zlo mení na dobro. Sny a projekty, ktorými vás Boh požehnal, sa naplnia. Boh nájde cestu. To, čo povedal, sa splní…

Všetko sa zmení, keď to budete najmenej čakať, a budete ohromení, ako to ten Boh vymyslel. Dostanete požehnanie, budete sa usmievať a ďakovať Bohu.

Nebojte sa Božieho ticha, on pracuje! Dôverujte mu a bojujte. Vierou v Boha si môžete užívať život, aj keď to teraz nie je také, ako si predstavujete.

Veríte tomu, že všetko je v rukách Božích?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Boh pracuje v tichosti. Prečo by ste s nikým nemali zdieľať svoje plány do budúcnosti?”