Dcéra si takto vystrelila zo svojich rodičov: Zanechala im list na rozlúčku a…

Keď naše deti dosiahnu tínedžerský vek, môže byť dosť ťažké zvládnuť ich správanie.

Rodičia čelia prespávaniam u kamarátov, vyhýbaniu sa domácim úlohám, zlým prospechom v škole, prvému vzťahu ich dieťaťa a veciam, ktoré niektorí tínedžeri robia bez toho, aby o tom ich rodičia vedeli.

Nasledujúci príbeh je o otcovi, ktorý mal zlý deň, pretože jeho obľúbený tím prehral zápas. Cítil sa zle, preto si myslel, že by bolo pekné, keby s dcérou išli von a dali si zmrzlinu.

Ale na otcovo prekvapenie, jeho dcéra Anna nebola vo svojej izbe. Nevidel ju odchádzať z domu a okamžite sa znepokojil.

Potom si všimol rukou napísaný list umiestnený na jeho posteli, kde bolo napísané:

„Milá mama a otec,

Je mi ľúto, že vám to musím takto povedať, ale odchádzam so svojím novým priateľom Muhammadom.

Konečne som našla pravú lásku a on je proste skvelý! Najviac milujem jeho roztomilé piercingy, sexy jazvy, skvelé tetovania a jeho veľkú motorku!

A to nie je všetko – čakám dieťa s Mohamedom a už som v treťom mesiaci. Budeme žiť v jeho prívese a hovorí, že chce ešte viac detí. Som tak šťastná!!! A hádajte čo? Budúci týždeň sa budeme brať!

Vysvetlil mi tiež, že marihuana nie je taká zlá, ako ju niektorí ľudia prezentujú, takže teraz pestujeme 17 rastlín za naším prívesom. Budeme mať dosť pre neho a jeho priateľov a oni nám na oplátku dajú toľko tabletiek, koľko chceme.

Dúfam, že čoskoro nájdu liek na herpes, takže Mohamedovi bude lepšie – naozaj si to zaslúži. Nebojte sa o peniaze – Mohamedovi priatelia Juan a Stanislav sú vo filmovom biznise a zariadili, aby som sa stala herečkou!

Práca je platená celkom dobre, 50 dolárov za jeden záber a ďalších 50 dostanem, ak sú na tej istej scéne viac ako traja muži. Takže sa o mňa nebojte – mám 16 rokov a viem sa o seba postarať.

Keď nabudúce prídem na návštevu, uvidíte už svoje vnúča!

Objímam vás a bozkávam, Anna

P.S. Oci, nič z toho nie je pravda – skočila som k Emme, aby sme si pozreli televíziu. Len som vám chcela pripomenúť, že v živote sú horšie veci, ako keď tvoj obľúbený tím prehrá vo futbale.

Uvidíme sa o chvíľu!“

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dcéra si takto vystrelila zo svojich rodičov: Zanechala im list na rozlúčku a…”