Dedko navštevoval svoju zosnulú manželku na cintoríne posledných päť rokov. Takto s ňou trávi každé Vianoce

Keď sa páry zosobášia a oslavujú tento výnimočný deň, ktorý si budú navždy pamätať, vždy zaznie veta, ktorá rezonuje so všetkými – „Kým vás smrť nerozdelí.“

Pred pár dňami sa objavil príbeh tohto muža. Napriek tomu, že ho smrť fyzicky oddelila od manželky, rozhodol sa ju navždy sprevádzať.

Starší muž si prial, aby náklonnosť a lojalita, ktoré mali, vydržali navždy. Aj keď už žena nebola fyzicky pri ňom, bola prítomná v jeho duši.

Všetko sa podarilo zachytiť brazílskemu komikovi Ryanovi Icaroovi, ktorý opísal príbeh ako „srdcervúci“.

Na záberoch starý muž niesol stoličku k hrobu svojej manželky, sedel tam a bol tam celý deň. Ryan, ktorý bol svedkom tohto momentu, vysvetlil, že „každý rok trávil Vianoce so svojou ženou a keďže ona tam nemohla byť, tak bol tam on s ňou.“

Okrem toho mu starý pán povedal, že jeho žena odišla z tohto sveta pred piatimi rokmi a odvtedy nikdy nevynechá špeciálny dátum, kedy ju navštívi na cintoríne. Keď ju navštívi, trávi hodiny pri jej hrobe, aby si spomenul na ženu, s ktorou bol v živote šťastný.

„Vyťažme zo života maximum, priatelia, pretože všetko ide veľmi rýchlo. Táto správa sú len slová, tak ju začleňte do svojich životov,“ napísal Ryan.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dedko navštevoval svoju zosnulú manželku na cintoríne posledných päť rokov. Takto s ňou trávi každé Vianoce”