Keď sa narodila, rodičia ju chceli opustiť len kvôli tomu, že bola iná ako oni. Pozrite sa, ako vyzerá teraz

Na prvý pohľad táto červenovlasá beloška v indických šatách pôsobí ako bežná turistka. Väčšina obyvateľov Bombaja ktorí ju stretnú, si myslia, že je Angličanka.

V skutočnosti sa hrdinka tohto príbehu volá Pooja Ganatra.

Narodila sa v Bombaji indickým manželom a už od detstva si musela zvykať na to, že všetci okolo nej sú prekvapení, keď zistia, odkiaľ pochádza.

Vedci tvrdia, že na jej prípade nie je nič divného, hoci to nemožno považovať ani za každodennú rutinu. Príčinou tejto anomálie je genetika.

Biela pokožka, ryšavé vlasy a zelené oči boli pre rodičov skutočným šokom. Po jej narodení sa rozhodli, že už nechcú mať viac deti, pretože sú presvedčení, že dievčatko je určite choré a na jej liečbu budú musieť minúť množstvo peňazí.

Vzhľad Pooji bol jedinou zvláštnosťou s ktorou bola spojená. Vo všetkých ostatných ohľadoch bola obyčajným dieťaťom, ako všetky ostatné deti z Indie.

Výchova takéhoto dieťaťa bola skutočnou skúškou pre túto indickú rodinu.

Napríklad, keď mala 3 roky a na tvári sa jej objavili pehy, rodičia sa v panike ihneď obrátili na lekárov.

Celá rodina si myslela, že sa jedná o prejav nejakej vrodenej vady alebo kožné ochorenie.

Pooja verila, že tento vzhľad zdedila po svojej matke, ktorej mama, v porovnaní s indickými štandardami, bola tiež o niečo svetlejšej farbi.

Bohužiaľ, babička už nie je medzi živými, a tak sa nedozvie, či tento fakt mohol spôsobiť to, ako vyzerá aj ona sama. Rodinní priatelia veria, že niekde v ich rode sa ukryl Angličan, pretože v minulosti mala Veľká Británia takmer 100 vlastných kolónií na území dnešnej Indii.

Počas svojich školských rokov sa niekoľkokrát stala obeťou výsmechu a spolužiaci jej nič nedarovali.

Aj to bol dôvod, prečo mala pred nástupom na vysokú školu len malú hŕstku skutočných priateľov.

Samozrejme, jej rodičia sa snažili z najväčších síl dokázať, že jej vzhľad nie je žiadna anomália. Ale až po výlete do Ameriky a Európy sa dievča prestalo cítiť ako vyhnankyňa. Teraz ju už krivé pohľady a výčitky ostatných nedokážu nijako zraniť.

Pooja si pamätá, že počas prvého ročníka na univerzite sa vedenie školy na ňu osobne obrátilo so žiadosťou, aby nenosila tričká bez rukávov.

Ostatní študenti však takýto zákaz nemali a premávali sa po škole s odhalenými predlaktiami. Rektor obhajoval svoje rozhodnutie tým, že oblečením by dievča vyčnievalo z davu a priťahovalo tak na seba ešte väčšiu pozornosť.

Dokonca aj v rodnom Bombaji ju miestni obyvatelia považujú za turistku. Taxikári zostanú vždy prekvapení, keď sa k nej prihovoria v angličtine a ona im s pokojom na duši odpovie hindčinou.

S pouličnými predajcami musí často bojovať, pretože svoje výrobky by najradšej predali za umelo navýšené ceny, ako to zvyknú robiť pri turistoch.

Zdalo by sa, že tento nezvyčajný vzhľad ryšavých vlasov a zelených očí jej privedie do života mnoho ctiteľov.

Pravdou však je, ľudia jej odporúčajú, aby si dala na tvár viac make-upu alebo sa rozhodla podstúpiť plastickú operáciu.

Tvár ženy je doslova posiata pehami a kvôli podnebiu v ktorom žije, zostávajú svetlé počas celého roka. Akékoľvek škvrny či iné znamienka sú považované za niečo veľmi negatívne!

Našťastie, Pooja sa prestala zapodievať a reagovať na pripomienky iných ľudí.

Keď spoznala svet mimo svojho rodného mesta, uvedomila si, že jej vzhľad je úplne normálny a naučila sa akceptovať samu seba.

Hoci sa snaží byť sama sebou, rodinní príslušníci trvajú na to, aby sa urobil test DNA na zistenie toho, odkiaľ prišli ich predkovia.

zdroj:videoboom.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keď sa narodila, rodičia ju chceli opustiť len kvôli tomu, že bola iná ako oni. Pozrite sa, ako vyzerá teraz”