Mame, ktorá porodila na zadnom sedadle taxíka, poslali účet za upratovanie – HOVORÍ O DRZOSTI

26 –ročná Farah Cacanindin začala rodiť v čase, keď sa chystala do nemocnice na rutinnú kontrolu.

Novopečená mamička vysvetlila, že mala len 13 minút do príchodu, keď začala rodiť. Je až neuveriteľné, že celý pôrod zvládla bez akejkoľvek pomoci lekárov.

Samozrejme netreba dodávať, že aj taxikár zohral svoju úlohu pri rýchlom pôrode tým, že upozornil nemocnicu na blížiaci sa príchod.

Kvôli nezvyčajným okolnostiam okolo jej pôrodu malá Naia prišla na tento svet zabalená v bunde svojej mamy.

Žene za túto jazdu taxislužba zaúčtovala dokopy 90 libier (približne 103 eur) – 30 libier za samotnú cestu a 60 libier za čistenie taxíka po pôrode.

„Chápem, že som urobila neporiadok, ale je trochu drzé, že to ešte spoplatnili. Bol to najrýchlejší pôrod. Moja plodová voda praskla päť minút pred príchodom taxíka.

Vodič sa spýtal, či chcem, aby zastavil, ale povedala som, aby som pokračoval, pretože som verila, že to stihnem skôr, ako porodím.“

Žena vysvetlila, že pôrodné asistentky v nemocnici boli šokované, keď prišla a povedala, že už porodila v taxíku bez akejkoľvek pomoci.

„Bolo to neskutočné. Nemala som čas riešiť nejaký strach. Vtipné na tom je, že taxi služba je na rovnakej ulici, kde bývam. Takže auto, v ktorom som porodila, vidím priamo pred mojím domom.“

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mame, ktorá porodila na zadnom sedadle taxíka, poslali účet za upratovanie – HOVORÍ O DRZOSTI”