Máte pri sebe svojho anjela strážneho? Takto o sebe dá vedieť! FUNGUJE TO

Ak vám je ťažko, neviete, ako sa správne rozhodnúť alebo vyrovnať s určitou situáciou, mali by ste vedieť, že v tom nie ste sami. Možno, že práve teraz stoja vaši strážni anjeli vedľa vás! Každý človek má anjelov strážnych, ktorí mu budú pomáhať a chrániť ho. Táto myšlienka vás už možno neraz zachránila pred depresiami a ťažkými životnými udalosťami.

woman wearing white angel wingsunsplash

Pozrite sa na 7 znamení, že anjel strážny je vo vašej blízkosti. Predtým ste tomu vôbec nevenovali pozornosť, však?

Oblak

grass field at daytimeunsplash

Deti často hľadia na mraky, vidia v nich rôzne tvary a známe obrysy. Ale my, dospelí, zabúdame pozerať na oblohu. A to je škoda! Hovorí sa, že keď sa pozriete na oblohu, uvidíte obrysy milovaného človeka, ktorý opustil tento svet, a nie je to žiadna náhoda. Duchovia môžu pomocou oblakov sprostredkovať správu, že sú nablízku.

Biele pierko

Ak nájdete biele pierko na mieste, kde skutočne nemá čo robiť, vedzte, že je to dobré znamenie. Anjeli strážni veľmi radi dávajú pierka ľuďom na znak toho, že sa nemusia báť. Tešte sa na niečo úžasné!

Tlmené zvuky

Tlmený šelest alebo dokonca tichý šepot môže naznačovať, že práve teraz vám chce anjel strážny povedať niečo dôležité. Skúste sa započúvať, možno vám táto nápoveda pomôže otvoriť dvere k šťastiu.

Zmena teploty

Bolo vám zrazu veľmi chladno alebo horúco? Zmena teploty môže naznačovať, že strážni anjeli sú niekde nablízku.

white book on green grass during daytimeunsplash

Pocit niečej prítomnosti

Určite už každý človek zažil pocit, že pri ňom niekto je, aj keď je miestnosť úplne prázdna. Mnohí veria, že to je tiež jeden zo znakov toho, že váš anjel strážny je nablízku.

Brnenie na temene hlavy

Na prítomnosť anjela môže poukazovať aj niečo, čo vyzerá ako „husia koža“ alebo mierne mravčenie na temene hlavy. Možno práve teraz je anjel strážny priamo za vašimi plecami…

Farebné kruhy

Niektorí si myslia, že farebné kruhy pred očami sú iba chvíľkovou zmenou zraku. Existuje však verzia, že to môže byť znakom prítomnosti anjela. Existuje veľa fotografií s podivnými zábleskami svetla, takže niet pochýb o tom, že anjeli existujú.

Hovorí sa, že anjeli strážni sú milovaní, ktorí preleteli do neba. Či je to pravda alebo nie, je ťažké povedať. Mnohí však veria, že v ťažkých časoch sú im vždy pripravení pomôcť.

Veríte na existenciu anjelov strážnych? Mali ste niekedy pocit, že sú práve niekde vo vašej blízkosti?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Máte pri sebe svojho anjela strážneho? Takto o sebe dá vedieť! FUNGUJE TO”