Matka zdieľa fotografiu svojho syna , aby všetkých varovala pred týmto nebezpečenstvom!

Jedna zdrvená matka, ktorá tragickým spôsobom prišla o syna, varuje všetkých pred nebezpečenstvom zneužívania opioidov.

Sherri Kent v dojímavom príspevku na Facebooku vysvetlila, že jej 22-ročný syn Michael sa predávkoval liekmi proti bolesti na predpis.

Užil smrteľnú dávku drogy fentanyl, ktorá je asi 50 až 100-krát silnejšia ako morfín.

„Chcem, aby všetci vedeli, že môj syn Michael sa predávkoval fentanylom,“ napísala so zlomeným srdcom. „Môj syn nebol závislý, urobil chybu, ktorá ho stála život.“

Spolu s varovaním Sherri zdieľala fotografiu Michaela na nemocničnom lôžku, intubovaného a pravdepodobne v bezvedomí, zatiaľ čo ho drží v náručí.

Podľa jeho mamy sa Michael a jeho sestra prechádzali, keď narazili na neznámeho muža, ktorý im ponúkal drogy. Stalo sa tak deň pred tragédiou. Sestra mu povedala, aby nebral tie tabletky, ale nasledujúci deň sa s tým mužom stretol. Kúpil si drogy a užil ich ma toalete v obchode, kde sa predávkoval.

„Keď tam sanitka dorazila, mal zástavu srdca,“ povedala Sherri. Michaela rýchlo previezli do nemocnice, kde neskôr zomrel.

„Verte mi, boli to najhoršie dni môjho života.“

Prípady predávkovania fentanylom v Kanade, najmä v oblasti, kde Michael býval, sú na vzostupe.

„Chcem len upozorniť všetkých na epidémiu, ktorá práve prebieha a ktorá zabíja 5-7 ľudí denne v každom meste v Kanade,“ napísala Sherri. „Vymklo sa to spod kontroly a neexistuje spôsob, ako pred tým ochrániť naše deti, len ich varovať pred nebezpečenstvom užívania drog.“

Sherrin dojemný a srdcervúci príspevok sa stal okamžite virálnym. Ľudia jej vyjadrili sústrasť a je rada, že sa to dostalo k tisíckam ľudí, pretože to znamená, že pomohla aspoň takto zvýšiť povedomie o tomto strašnom probléme.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka zdieľa fotografiu svojho syna , aby všetkých varovala pred týmto nebezpečenstvom!”