Môj diár Tchibo: Váš spoločník na celý rok a skvelý tip na darček

Popularita diára Môj diár Tchibo rastie z roka na rok. Rovnako ako tie minuloročné, aj tento je šitý priamo na mieru a navyše obohatený o rôzne vylepšenia. Hlavnou novinkou sú zľavové kupóny na spotrebný tovar, ktoré si zákazníci môžu uplatniť vo vybraných týždňoch v priebehu celého roka.

Môj diár Tchibo ponúka týždenný a mesačný prehľad na rok 2023 a tiež orientačný kalendár na rok 2023 a 2024. Opäť v ňom nájdete svoje obľúbené inšpiratívne a motivačné tipy a prehľad portfólia produktov Tchibo. Nechýbajú ani obľúbené nákupné zoznamy či rodinný alebo detský rozvrh. Taktiež sme vyznačili dôležité udalosti, sviatky a zaujímavosti zo sveta Tchibo. Pre tých hravejší sú opäť k dispozícii motivačné a praktické nálepky a označovače stránok, s ktorými je akékoľvek plánovanie oveľa zábavnejšie.

Podoba diára rozmerov 12 x 18 cm zostáva taká, akú ju máte radi:  z tvrdého papiera v príjemnom prírodnom vzhľade, inšpirovaná kávou. K tomu papierové úložné vrecúško, záložka a elastická gumička na zatvorenie. Vnútorné stránky sú v príjemnej farbe slonovinovej kosti. Váš nový diár Tchibo si môžete už teraz zakúpiť v sieti obchodov Tchibo a na e-shope tchibo.sk za 20,00 eur, alebo s Tchibo Card za 18,00 eur.

A ak hľadáte darček pre sestru, maminu, babku či kamarátku – práve ste ho našli! Môj diár Tchibo je spoločníkom na každý deň!

 

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája pod mottom „Objavte jedinečný svet Tchibo“ kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo a internetový obchod www.tchibo.sk. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto Caffé či Esperto Latte si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Môj diár Tchibo: Váš spoločník na celý rok a skvelý tip na darček”