Na jeho odsúdenie stačili len tri otázky! Tento vrah sa sta obeťou TOHTO TESTU – odhalia každého

Šéfkuchár Kamil Ranoszek (42) bol usvedčený z vraždy svojej partnerky Ilony Golabek (27), ktorú udrel kladivom až sedemkrát. Jej telo rozsekal a vyhodil do parku, keď zistil, že posielala správy mužovi cez zoznamovaciu aplikáciu Tinder .

Žiarlivý vrah polícia povedal, že jeho priateľka sa „jednoducho vyparila“. Ubil ju v ich byte v Bostone v Lincolnshire, keď ich trojročná dcéra spala.

Jediný dôkaz proti Ranoszekovi bol však podľa poroty na Lincoln Crown Court, nepriamy.

Ilona Golabek (pictured), 27, was hit seven times with a hammer and her body was chopped up and dumped in a park

Gordon Aspden KC sa ale rozhodol na usvedčenie použiť tri otázky z procesu s doktorom Hawleym Crippenom. Tie, boli kľúčové pri presviedčaní poroty.

Spýtal sa: „O 23:00 v noci 9. novembra ste sa vrátili domov a zostali ste sami v obývačke 26a Wormgate s Ilonou Golabek. Je to správne?‘ Ranoszek to potvrdil.

KC sa potom spýtal: ‚Ilona Golabek bola nažive?‘ Poliak odpovedal: ,Áno.‘ ‚Mala sa dobre?‘ Ranoszek povedal: ‚Áno.‘ „Poznáš niekoho, kto ju odvtedy videl živú?“ Ranoszek odpovedal: ‚Nie.‘

Kamil Ranoszek, 42, bludgeoned his partner to death after he discovered she had been messaging a man on dating app Tinder

Ranoszek povedal, že strávil večer na oslave narodenín a keď sa o 23:00 vrátil domov, našiel Golabekovú na pohovke s telefónom v ruke. Trval na tom, že išiel spať, a že Golábek zmizla, keď o 2.20 vstal do práce.

V tú noc Golabek kontaktovala muža na Tinderi, ale správy prestali o 23:46.

Ranoszek poprel, že by použil „mäsiarske zručnosti“ na rozrezanie jej tela. 

Pozostatky boli nájdené o tri mesiace neskôr. Dr Crippen zabil a rozštvrtil svoju manželku Coru, jej pozostatky ukryl pod ich londýnskym domom a utiekol do Kanady. Bol zatknutý, keď sa jeho loď blížila k Quebecu v roku 1910.

Prokurátor Richard Muir sa na svojom procese spýtal: ‚V skoré ráno 1. februára ste zostali sami vo svojom dome so svojou manželkou?‘ „Áno,“ povedal doktor Crippen. „Bola nažive?“ ‚Bola‘. ‚A mala sa dobre?‘ „Mala,“ povedal lekár.

„Vieš o nejakom, kto ju odvtedy videl živú?“ ‚Neviem.‘ Lekár bol odsúdený a popravený. 

 Ranoszek bol odsúdený na doživotie s minimálnym trestom 22 rokov.

zdroj: dailymail.co.uk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Na jeho odsúdenie stačili len tri otázky! Tento vrah sa sta obeťou TOHTO TESTU – odhalia každého”