Otec odfotografoval svoju dcéru a vytvoril záhadu, ktorú nikto nevyriešil od roku 1964

Minulosť má svoje tajomstvá a záhady, ktoré sa doteraz nikomu nepodarilo objasniť.

Jim Templeton pracoval ako hasič v Carlisle (Cumberland, England) a mal rád miestnu históriu a fotografovanie. Jedného dňa on, jeho manželka a 5-ročná dcéra išli von.

Podľa Jimových spomienok neboli pri močariskách žiadni ľudia.

Videli iba zopár starších žien, ale nestretli sa tvárou v tvár.

Templeton požiadal svoju dcéru aby zapózovala a urobil tri zábery. Na jeho prekvapenie, keď vyvolal fotky, jeho dcérka na nich nebola sama.

Za jej chrbtom stála osoba, ktorého silueta pripomína astronauta. Jim bol šokovaný a vystrašený. Bol si úplne istý, že keď fotky robil, nebol tam vôbec nik iný.

Hlavným a najlogickejším vysvetlením je, že za ňou stojí dcérina mama, teda Jimova manželka. Pri pohľade do objektívu si fotogaf nemusí šimnúť, že sa jeho manželka dostala do záberu.

Ak fotku trošku začiernite, osoba v pozadí vyzerá ako niekto s krátkym zostrihom a jej oblečenie je svetlomodré, rovnaké ako mala pani Templeton oblečené v ten deň.

 

Každopádne sa táto záhada nevyriešila už vyše 55 rokov. Jim si bol až do konca života istý, že za dcérou nik nestál.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Otec odfotografoval svoju dcéru a vytvoril záhadu, ktorú nikto nevyriešil od roku 1964”