Po ťažkom PÔRODE si lekár prelistoval zdravotný záznam rodiacej ženy. Potom uvidel jej priezvisko …

Kyle Smith a Christina McIntosh z Omahy v americkom štáte Nebraska čakali na príchod svojho prvého dieťaťa.

Dievčatko, ktorému rodičia vopred vybrali meno Hunter Rose, sa malo narodiť 16. augusta, v deň matkiných 21. narodenín.

No týždeň pred pôrodom sa ženin stav náhle prudko zhoršil. Našťastie si so situáciou dokázal poradiť skúsený lekár, ktorý zachránil rodiacu ženu aj bábätko.

Hlavné prekvapenie však čakalo na mladých rodičov …

Christinu a Kylea prijali do nemocnice týždeň pred plánovaným termínom.

Žena sa sťažovala na mimoriadne bolestivé kontrakcie. Ošetrujúci lekár po vyšetrení pacientky dospel k záveru, že musí ihneď porodiť.

Bohužiaľ, Christina už nedokázala porodiť sama a tak musela podstúpiť akútny cisársky rez.

Jej ošetrujúci lekár mal bohaté skúsenosti s riešením zložitých prípadov – 28 rokov praxe v nemocnici.

Neskôr pri pohľade do rodného listu si pár zrazu všimol niečo nezvyčajné.

Kyle a Christina požiadali svojich rodičov o ich vlastné rodné listy a skontrolovali všetky údaje a uvedomili si, že stala sa neuveriteľná náhoda!

Pred viac ako 20 rokmi ich matky rodili v nemocnici, kde im s pôrodom pomáhal istý Jorge Sotolongo. A v dokumente vydanom na meno Hunter Rose bol uvedený ten istý lekár. Po opätovnom opýtaní sa rodičov mladý otec a matka pochopili, že ich dcéru zachránila tá istá osoba, ktorá im pomohla s ich vlastným pôrodom pred 20 rokmi!

Keď Kyle a Christina o všetkom povedali doktorovi Sotolongovi, muža táto správa mimoriadne prekvapila a spoločne si na pamiatku urobili fotografiu.

Teraz mladý pár a ich príbuzní považujú Sotolonga za priateľa rodiny. Sám lekár žartuje, že čaká, kým Hunter Rose vyrastie, aby jej v budúcnosti mohol porodiť dieťa a vytvoriť tak najneobvyklejší rekord na svete!

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po ťažkom PÔRODE si lekár prelistoval zdravotný záznam rodiacej ženy. Potom uvidel jej priezvisko …”