Príbeh zo života: Rodičia prežili svoje dieťa a hrozí, že prídu aj o druhé, Pretože….

Táto mamička sa rozhodla zdieľať svoj srdcervúci príbeh na sociálnych sieťach po tom, čo jej chlapčekovi diagnostikovali akútnu myeloidnú leukémiu.

Malý Ralphie má len mesiac a smutná správa prichádza len niekoľko mesiacov po tom, čo jeho veľký brat Huxley zomrel tri dni po narodení.

Sophie nechápe, ako môže byť život taký krutý.“ Povedala tiež, že lekári dávajú Ralphiemu len 30-percentnú šancu na prežitie.

Finančné prostriedky získané prostredníctvom finančnej zbierky na GoFundMe pomôžu zaplatiť Ralphiemu ubytovanie, kým bude postupovať 5-mesačnú liečbu chemoterapiou v Londýne.

Sophie na Instagrame napísala:

„Prešli sme si peklom a opäť sme tu, nášmu krásnemu dúhovému chlapčekovi diagnostikovali leukémiu. Ralphie, ty si náš dôvod, prečo sme tu dnes obaja a bojujeme za teba a tvoj brat sa na nás pozerá.

Huxley, ktorému pri narodení vlani v júli diagnostikovali Downov syndróm, zomrel krátko po tom, čo ho Sophie privítala na svete.

Zomrel počas operácie pri oprave otvoru v čreve.

Na portáli GoFundMe, ktorý vytvorili Sophiini priatelia, je vysvetlené, že v nemocnici s Ralphiem môže súčasne zostať iba jeden rodič.

„Nakoniec po útrapách nad stratou syna Huxleyho naši drahí priatelia Sophie a Luke privítali na svete svojho vzácneho chlapca Ralphie Leo Kitchera. Ich sny sa konečne naplnili, no v pondelok (31.) októbra sa to zmenilo na ich najhoršiu nočnú moru, keď Ralphiemu diagnostikovali akútnu myeloidnú leukémiu.

Už začal intenzívnu chemoterapiu, ktorá bude pokračovať nasledujúcich 5 mesiacov, pričom Sophie a Luke budú po jeho boku na každom kroku v nemocnici.“

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Príbeh zo života: Rodičia prežili svoje dieťa a hrozí, že prídu aj o druhé, Pretože….”