Rodičia kritizujú učiteľku výtvarnej výchovy, pretože jej telo „rozptyľuje“ študentov. Chcú, aby ju vyhodili

Pokiaľ ide o vzdelávanie maloletých, existujú určité problémy, ktoré môžu negatívne ovplyvniť učiteľov, deti aj rodičov.

Nedávno došlo na škole v New Jersey v Spojených štátoch k nezvyčajnému incidentu.

Učiteľku kritizujú zástupcovia inštitúcie, pretože podľa nich jej telo „príliš ruší“ deti, ktoré sú v triede.

                                                                                                                    zdroj

Sťažnosti rodičov začali po tom, čo sa dozvedeli o jej profile na Instagrame, kde už má viac ako milión sledovateľov.

Učiteľka na svoj Instagram pridáva aj fotografie, na ktorých sa objavuje na hodinách výtvarnej výchovy so svojimi žiakmi.

Jej telo a spôsob obliekania sa však nepáčili mnohým rodičom, ktorí sa domnievajú, že je „nevhodné“, aby sa učiteľka takto prezentovala počas školskej dochádzky.

Je zaujímavé, že oblečenie, ktoré nosí v triede, je vždy viac zahalené ako tie, ktoré nosí mimo vyučovania, takže učiteľka ignorovala kritiku rodičov.

Všetko sa natoľko vyhrotilo, že rodičia už rozmýšľajú, že podajú formálnu sťažnosť na školu, aby učiteľku odvolali z funkcie.

Tvrdia, že ich „znepokojuje“ telo učiteľky a tvrdia, že spôsob, akým sa oblieka, môže byť pre študentov „zlým príkladom“.

                                                                                                                                                                      zdroj

Napriek kritike, diskriminácii a zlým komentárom, ktoré učiteľka výtvarnej výchovy dostala, existuje veľa ľudí, ktorí ju bránia a povzbudzujú ju, aby pokračovala a vzdelávaní detí, bez ohľadu na to, ako vyzerá alebo ako sa oblieka.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rodičia kritizujú učiteľku výtvarnej výchovy, pretože jej telo „rozptyľuje“ študentov. Chcú, aby ju vyhodili”