Slováci prišli na to, ako ušetriť pri nákupoch peniaze. Takto to urobíte aj vy

Zdražovanie sme na Slovensku pocítili snáď v každej oblasti. Prieskumy naznačujú, že aj keď v obchodoch minieme viacej peňazí, domov si odnášame menšie množstvo produktov. TV Markíza preto prišla s niekoľkými nápadmi, ktoré by nám všetkým mohli pár eur ušetriť.

Mnohí Slováci už čoraz častejšie uprednostňujú lacnejšie varianty potravín, ako predtým. Najlacnejšie sú však produkty s blížiacim sa dátum spotreby, ktoré sú vo väčšine reťazcov umiestnené na vyhradených miestach.

Jedná sa potraviny dobrej kvality, ktoré sa však čoskoro už nebudú môcť vystavovať. Najväčší výber takýchto sortimentov býva väčšinou z rána.

Ďalším trikom je takisto aj nákup pečiva a ovocia vo večerných hodinách, kedy zvyknú byť  o niečo zlacnené. Množstvo zákazníkov používa aj vernostné karty, ktoré ponúkajú výhody pri nákupoch.

Spotrebu potravín vieme takisto predlžiť umiestnením do chladu alebo mrazu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slováci prišli na to, ako ušetriť pri nákupoch peniaze. Takto to urobíte aj vy”