Toto boli najdesivejšie vrahyne v ľudskej histórii – ĽUDIA SA ICH BOJA DOTERAZ

Stereotypným zabijakom v očiach ľudí je človek, ktorého činy riadia nechutné fantázie. Takýto psychopat pácha svoje zločiny vždy s maximálnou krutosťou a pozostatky jeho obetí vedia ohromiť aj skúsených policajtov.

História však pozná veľa prípadov, keď sú notorickými zloduchmi práve predstaviteľky nežnejšieho pohlavia…

Leslie van Houtenová bola najmladšou členkou neslávne známej sekty „Rodina“ Charlesa Mansona.

Žena vyrastala v bežnej rodine strednej triedy, no ako tínedžerka začala utekať z domu, v 15 rokoch prepadla drogám a v 17 rokoch ju matka donútila ísť na potrat.

Keď sa Leslie pripojila k obdivovateľom Charlesa Mansona, ľahko spadla pod vplyv charizmatického maniaka.

Bola zapletená do notoricky známej vraždy manželov La Bianca.

Podľa svedkov bolo dievča v tom momente pod vplyvom LSD.

Spolu s ďalšími členmi tejto sekty nakoniec skončila za mrežami. Dnes je Leslie stále za mrežami. Opakovane žiadala o odpustenie za svoje zločiny a ľutuje, že podľahla Mansonovmu vplyvu.

Vedenie väznice dokonca ponúklo žene prepustenie, no guvernér štátu, kde sa väznica nachádza, s tým nesúhlasí.

 

Kalifornská čašníčka Jody Ariasová chodila s mladým mormonom Travisom Alexandrom. Spočiatku išlo všetko dobre, žena sa k mužovi nasťahovala a dokonca prijala jeho vieru.

Potom sa však Travis začal sťažovať: žiarlivá priateľka vraj robí škandály z akéhokoľvek dôvodu a snaží sa kontrolovať každý jeho krok!

Krátko po ich roztržke našli telo muža v kúpeľni jeho vlastného domu. Na tele našli tri desiatky bodných rán.

Travis, ktorý bol už mŕtvy, mal podrezané hrdlo a prestrelenú hlavu. Ženu rýchlo zadržali. Žena najprv obviňovala nejakých vymyslených lupičov, potom tvrdila, že svojho bývalého priateľa zabila v sebaobrane.

Súd jej neuveril a chystal sa ju odsúdiť na smrť, no jeden z porotcov sa nad ňou zľutoval. Dodnes si však Jody odpykáva doživotný trest.

Mimochodom, príbuzní obete s týmto rozhodnutím nesúhlasia. Samantha, Travisova sestra, hovorí, že vrahyňa jej brata si zaslúži iba smrť!

Povráva sa, že Austrálčanka Martha Needleová už v mladosti vykazovala známky psychickej nestability.

Napriek tomu príbuzní a známi považovali dievča za milé a pekné.

Ako 19-ročná sa vydala a manželovi porodila tri dcéry.

Počas nasledujúcich deviatich rokov metodicky otrávila každého jedného člena svojej novej rodiny.

Potom, čo žena dostala obrovské peniaze z poistky, väčšinu z nich minula na luxusný rodinný hrob. Podľa povestí často navštevovala miesto posledného odpočinku svojich blízkych.

Niekoľko rokov po smrti svojho manžela sa Martha opäť vydala. Ženíchov brat sa jej postavil na odpor, no náhle ochorel a zomrel. Polícia skonštatovala, že jeho poslednú večeru pripravila práve táto žena.

Ako sa čoskoro ukázalo, Martha muža otrávila arzénom a predtým to isté urobila aj so svojou bývalou rodinou. 30-ročná Čierna vdova bola obesená v roku 1894.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Toto boli najdesivejšie vrahyne v ľudskej histórii – ĽUDIA SA ICH BOJA DOTERAZ”