V škôlke si deti zdriemli… v mraze! Šokujúca fotografia obletela celý INTERNET. PREČO TO UČITEĽKY UROBILI?

Určite sa väčšina rodičov zhodne na tom, že deti by nemali tráviť dlhý čas von, keď mrzne. Boja sa, že ich ratolesti ochorejú a skončí to zle. Úplne iný názor však majú Kanaďania.  Neuveríte, čo tam robia.

Prednedávnom sa na internet dostala fotka z kanadskej škôlk.  Lesná škôlka je pre deti plná prekvapení. Jedným z nich je aj pobyt vonku na mraze počas poobedného spánku.

Fotka vyvolala na internete medzi rodičmi rozruch. Niektorí to vnímajú pozitívne, iní krútia hlavami.

“Môj najstarší syn spal dlho a dobre len na mraze.” píše jedna mamička.

“V Novom Škótsku spia deti v hojdacích sieťach a ak je veľa snehu, majú dokonca snežnice. Škoda, že môj predškolák nebol so svojou škôlkou ani raz takto dvore.”komentuje iná matka.

Niektorí myslia úplne inak.

“Podľa mňa je to choré! Keď je von nula, vypnite kúrenie, otvote si okno a uvidíte ako je von príjemne…”

Zorganizovanie takejto akcie by sa pravdepodobne u nás nestretlo s pochopením. Podľa viacerých rodičov je to absurdné a otázkou zostáva aj vlhkosť a smog.

V Kanade je suchý vzduch a pocitovo nie je chlad taký extrémny ako u nás.

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V škôlke si deti zdriemli… v mraze! Šokujúca fotografia obletela celý INTERNET. PREČO TO UČITEĽKY UROBILI?”