Vo veku 78 rokov urobil ZNÁMY HEREC premenu, ktorú fanúšikovia považovali za „nevkusnú“

Herec Michael Douglas zdieľal na Instagrame video, v ktorom zaželal svojim fanúšikom pekný týždeň. Nedalo sa však nevšimnúť to, ako vyzerá s jeho dlhými vlasmi.

Hviezda filmu Osudová príťažlivosť zmenu vzhľadu neriešila, no keďže mu mnohí fanúšikovia pripomenuli, že je ich obľúbeným hercom, iní jeho vzhľad spochybňovali.

„Prepáč, Michael, ale s tými vlasmi vyzeráš staršie, nehovoriac o vráskach. Choď si prefarbiť vlasy späť na šediny a ostrihaj sa,“ napísal jeden človek.

„Tvoje zafarbené vlasy vyzerajú otrasne. Dúfam, že to bolo kvôli účinkovaniu vo filme alebo televízii,“ dodal ďalší.

Boli aj takí, ktorí povedali, že sa im páči Michaelov nový vzhľad.

Nedávno Michael a jeho polovička, nádherná herečka Catherine Zeta-Jones, oslávili svoje narodeniny, 78 a 53. Dvojica má rovnaký dátum narodenia. Oslávili to obrovskou čokoládovou tortou a obaja zverejnili fotky z radostnej udalosti.

„Ďakujem vám všetkým za milé narodeninové správy! Milujeme vás všetkých,“ napísal Michael k fotke, na ktorú jeho manželka odpovedala: „Je zábava zdieľať s tebou moje narodeniny.“

Catherine zablahoželala svojmu manželovi k narodeninám nádhernou spoločnou fotkou a pripomenula mu, ako veľmi ho ľúbi.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vo veku 78 rokov urobil ZNÁMY HEREC premenu, ktorú fanúšikovia považovali za „nevkusnú“”