Vyspala sa s vyše 1 000 ženatými mužmi. Tvrdí, že sú najlepšími milencami.

Pre túto 50-tničku sa romániky stali spôsobom ako si spestriť život. Gweneth Lee nedávno priznala, že spala s vyše 1 000 ženatými mužmi.

„Sú najlepšími milencami, lebo vždy si všimnú aj tie najmenšie zmeny na mojom vzhľade.” povedala pre médiá.

Objasnila tiež, prečo tak žije a ktorý mesiac v roku je pre ňu najpestrejší.

Šokujúce priznanie

Koniec prázdnin je smutným návratom do reality, s ktorým sa nie každý dokáže vysporiadať. Práve v septembri má  Gweneth Lee –  „sériová milenka” z Veľkej Británie najviac klientov, ktorí si odskočia od svojich manželiek.

„Na trhu je veľa ženatých mužov, s ktorými je ľahké nadviazať románik. Filmový producent, finančník či biológ, to je iba malá vzorka tých, s ktorými sa stýkam.” povedala pre britský denník „The Sun”.

Štúdia uskutočnená na vzorke 2 000 ľudí prostredníctvom illicitencounters.com ukázala, že v septembri je najjednoduchšie nadviazať románik. Gweneth Lee z tohto faktu profituje najviac ako vie. Do súčasnosti spala s vyše 1 000 ženatými mužmi a neplánuje prestať.

„Títo milenci si vždy všimnú nové vlasy, nechty či novú sukňu.”

Gweneth tiež priznala, že muži zvyčajne majú dosť pohľadu na svoje partnerky. 50-tnička bola vydatá, no dnes si už nevie predstaviť dlhodobý vzťah .

„Teší ma, že sa niekomu páčim. Ale nechcem byť s dotyčným vo vzťahu dlhodobo. Aj preto mám na konte vlastne nespočetné množstvo milencov. 

Čo si o tom myslíte?

Zdroj: webniusy.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vyspala sa s vyše 1 000 ženatými mužmi. Tvrdí, že sú najlepšími milencami.”