Žena bude vychovávať svoje novonarodené dieťa bez vopred určeného pohlavia: „Chcem, aby sa mohlo slobodne rozhodnúť“

Ak sa zamyslíme pred sto rokmi (môže to znieť ako dlhá doba, ale je to len zlomok času v dlhej histórii ľudstva), spôsoby, akými sa formovali rodiny, boli veľmi odlišné od toho, ako to je dnes.

Každý človek mal jasno v tom, čo má robiť, aká je jeho úloha.

To prinieslo určitý pokoj mysle a vzor, ​​ktorý mali nasledovať, ale tiež to znamenalo, že život mohol byť dosť ťažký pre tých ľudí, ktorí sa necítili pohodlne v rámci tejto normy.

 To je prípad Biancy Andrade, populárnej influencerky na sociálnych sieťach, ktorá svojim fanúšikom povedala, že svoje novonarodené dieťa bude vychovávať veľmi špecifickým spôsobom.

Hoci sa ich malý volá Cris a narodil sa ako chlapec, Bianca ho plánuje vychovať v otvorenosti a slobode k životu.

Z tohto dôvodu mu počas výchovy neplánuje dať vopred definované pohlavie.

Aby bolo jasné, že mu nechcú vnucovať žiadne rozhodnutia pred jeho emocionálnou zrelosťou, spolu s partnerom vymaľovali detskú izbu a kúpili mu veci a oblečenie vo fialovej farbe, keďže ide o zmes ružovej a svetlo modrej.

Rozhodnutie vychovávať svojho syna týmto spôsobom sa stalo po rozhovore, ktorý viedol Biancin manžel Fred so svojou sestrou, ktorá sa nedávno vyhlásila za bezrodovú.

Po pochopení boja, ktorým si musela sestra prejsť, aby sa cítila pohodlne vo svojom tele, nakoniec dospel k záveru, že mu nevyhovuje ani jeden z tradičných rodov.

To je dôvod, prečo sa on a jeho manželka rozhodli, že tento malý chlapec, s ktorým budú tráviť zvyšok svojich dní, sa bude musieť sám rozhodnúť o otázkach pohlavia a identity.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena bude vychovávať svoje novonarodené dieťa bez vopred určeného pohlavia: „Chcem, aby sa mohlo slobodne rozhodnúť“”