Žena odpustila svojmu manželovi po tom, čo jej omylom popálil a poškodil jej tvár. DÔVODOM BOLO…

Pre nikoho nie je jednoduché prijať zmenu svojho zovňajška najmä ak ide o niečo nečakané a bolestivé. Po veľkých popáleninách na tvári však Tonya Meisenbach prekonala bolesť a premenila ju na silu, ktorú preukazuje každý deň.

Bola to obyčajná nedeľa a Tonya spolu so svojím manželom Donaldom sa pripravovali na grilovačku. Bol to pokojný deň, no bez mihnutia oka sa najhoršia nočná mora páru stala realitou.

Tonya išla po mäso, aby ho mohla dať na gril.

Práve keď sa žena ponáhľala ku grilu, aby začala pripravovať jedlo, jej manžel použil rozprašovač na urýchľovanie horenia, pričom si neuvedomil, že ním polial ženu.

V priebehu niekoľkých sekúnd Tonyu pohltili plamene.

Donald rýchlo odviezol svoju manželku do nemocnice. Tonya strávila ďalších šesť mesiacov na klinike. Absolvovala rôzne operácie a strávila týždne v kóme.

„Keď som sa zobudila, mesiac som sa snažila pracovať s fyzioterapeutmi.

Všetky moje svaly ochabli. Nemohla som chodiť, nemohla som prehĺtať. Nemohla som sa ani pretočiť na posteli.“

Donald strávil niekoľko nasledujúcich rokov pocitom viny za nehodu. Tonya však uviedla, že ho miluje a odpúšťa mu. Od nehody je jej manžel pre ženu akýmsi anjelom: kúpe ju, čistí jej rany, pomáha jej fungovať.

Tonya však namiesto smútku za nehodou dokázala načerpať silu aj z tejto životnej skúsenosti.

Žena sa stala influencerkou na Instagrame. Na svojom profile @burnedbeauty18 pomáha iným ľuďom, ktorí si prešli tým istým a zbiera finančné prostriedky, pretože vie, aká drahá je liečba.

Žena našla obľubu aj v nanášaní mejkapu. Najskôr nechcela zobrať štetce do rúk, ale potom sa odhodlala. „Oči som mala opuchnuté a pleť mala inú farbu. Make-up to nevyriešil. Prečo by som sa mala obťažovať nanášaním make-upu, ak to nič nevyrieši?“

Dnes má Tonya pred sebou ešte 15 až 20 operácií na zmenu jej tváre, no ona a Donald sú pripravení čeliť akejkoľvek bitke s úsmevom.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena odpustila svojmu manželovi po tom, čo jej omylom popálil a poškodil jej tvár. DÔVODOM BOLO…”