Žena uverejnila fotografiu seba a svojho manžela v plavkách. Dostala za to nepríjemnú kritiku…

Neraz sa stretávame s tým, že uprednostňujeme vzhľad pred osobnosťou človeka.

Bez ohľadu na to, ako veľmi ľudia tvrdia, že chcú byť s niekým, kto má pekné osobnostné črty, väčšina z nich by sa stále rozhodla pre niekoho atraktívnejšieho ako niekoho inteligentného.

Vyzerá to tak, že ešte musí uplynúť veľa času, kým sa naučíme vážiť si intelektuál a prestaneme súdiť ľudí podľa toho, ako vyzerajú.

Jenna Kutcher, 29-ročná fotoreportérka, má svoj príbeh, o ktorý sa chcela podeliť, a dúfa, že sa dostane k čo najväčšiemu počtu ľudí.

Reč je o nej a jej manželovi, s ktorým sú spolu už od stredoškolských čias a stále sú do seba zamilovaní.

Keď ich však ľudia vidia spolu, čudujú sa, ako mohla ona, ktorá má svoje krivky, skončiť s niekým tak atraktívnym, ako je jej manžel, fitness inštruktor s tehličkami na bruchu.

Nedávno sa na svojich sociálnych sieťach podelila o fotografie z ich dovolenky, na ktorých majú plavky.

Na Jennino prekvapenie dostala veľa negatívnych komentárov od úplne cudzích ľudí, ktorí ju nazvali tučnou a nevhodnou pre jej muža.

Niektoré z nepríjemných komentárov vyzerali takto: „Som šokovaná, že našla takého sexi manžela.“

„Nezaslúžiš si byť vydatá za takého pekného muža.“

„Neviem, čo na tebe tvoj manžel videl. Mal by si nájsť niekoho tak atraktívneho ako je on sám.“

Jenna cítila nutkanie odpovedať na tieto nepríjemné komentáre…

„V hlave si vytváram príbehy o tom, ako ho nie som hodná, pretože nie som vychudnutá.

Za posledných 10 rokov tento chlap akceptoval každú moju krivku, každú jamku, každé kilo a každý pupienok a neustále mi pripomínal, že som krásna, aj keď moje vnútorné myšlienky hovorili presný opak.

Vybrala som si muža, ktorý to všetko (a ešte oveľa viac!) zvládol napriek tomu, že mám veľké stehná, veľké ruky a obrovský zadok.“

Ďalej napísala, že obaja sa už naučili smiať sa tým ľuďom, ktorí si myslia, že vidieť spolu dvoch ľudí s rôznymi postavami je niečo nevídané.

„Naše telá nie sú tým, kým sme. Na konci dňa sme pár, ktorý sa stretol na vysokej škole, zamilovali sa a začali spolu chodiť po tom, čo Drew prehral stávku, ktorá vyústila do prvého bozku.

Zvyšok, ako sa hovorí, je história.

Naše zážitky boli naplnené vzostupmi a pádmi, radosťou a smútkom a my sme sa rozhodli byť tu a premeniť chaos na naše posolstvo, pretože popularita na internete ukázala, že svet je hladný po niečom SKUTOČNOM,“ ukončila svoj príspevok.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena uverejnila fotografiu seba a svojho manžela v plavkách. Dostala za to nepríjemnú kritiku…”