Manžel ju opustil cez sms správu. Život si tak musela zariadiť nanovo od základov. Ako to dopadlo?

Žiť spolu ako pár nie je vždy jednoduché. Veľakrát môžu nastať komplikácie a zvyčajne to je preto, že všetci máme iné zvyky a výchovu. Práve tieto veci sa môžu postarať o zničenie lásky, ktorú k sebe dvaja ľudia predtým cítili.

Zlé spolužitie môže ukončiť roky trvajúce vzťahy a narušiť dôveru dvoch ľudí, ktorí sa milovali, aj keď sú vo vzťahu dlhší čas.

Niečo podobné sa stalo Kristi Sives. Jej vzťah s manželom sa rapídne zhoršoval až do bodu, kedy sa už nedokázali ani porozprávať. Jej manžel odišiel z domu a dal jej to vedieť prostredníctvom textovej správy.

„Nie som šťastný. Chcem viac. Ak sa vraciaš domov, nebudem tam,“ znela správa, ktorú jej manžel poslal predtým, ako ju a ich 11-mesačného syna opustil.

Keď prišla domov, veci jej manžela tam už neboli. Pokúšala sa ho kontaktovať, no jeho mobil bol vypnutý. Jej manžel o nej zrejme už nikdy nechcel ani počuť.

Žena pokračovala vo svojom živote ďalší týždeň a musela sa starať o svojho malého syna. Smútok však prevládal. „Bola som posadnutá premýšľaním. Hľadala som niečo, čo k tomu mohlo viesť. Nejaké znamenie. Dôvod,“ vysvetlila Kristi.

V skutočnosti sa obrátila na rodinu svojho manžela, kde nikto nepočul o jeho odchode a boli šokovaní, keď zistili, čo sa stalo.

„Bol to môj najlepší priateľ, moja druhá polovička. Všetko sme robili spolu. Bol to človek, ktorého som stále s radosťou čakala, keď sa vracal domov z práce. Nikdy som si nevedela predstaviť život bez neho,“ dodala.

Jej manžel sa rozhodol, že chce urýchliť rozvodový proces. Napriek tomu sa v jej živote začal objavovať sporadicky, no nepriateľským a ponižujúcim spôsobom. Mal neslušné komentáre a urážal ju, aby ju vyprovokoval.

Kristi sa rozhodla všetko nechať za sebou a rok po rozpade manželstva sa presťahovala so svojím synom do South Jersey v USA, aby si budovala život, ktorý kvôli manželstvu odložila. Začala napríklad študovať.

„Viem, že dokážem prekonať všetko, čo mi život prinesie. Som silná. Som krásna. Som odolná,“ dodala.

Aj keď od rozchodu uplynul rok, Kristi vie, že zotavovanie je dlhý proces a že sa to nestane zo dňa na deň. „Viem, že sa z toho možno nikdy úplne nespamätám, ale bojujem ako levica, aby som sebe a svojmu synovi zabezpečila dobrý život,“ uzavrela.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Manžel ju opustil cez sms správu. Život si tak musela zariadiť nanovo od základov. Ako to dopadlo?”