Starí rodičia oslávili 81. výročie sobáša. Po svadbe ľudia hovorili, že dlho spolu nevydržia…

Svadobný deň môže byť vysnívaným momentom pre milióny párov na celom svete, pretože ide o zoficiálnenie láskyplného vzťahu, o ktorom dúfajú, že bude trvať celý život. Nie je to však vždy tak a sa neraz stretávame s tým, ako sa vzťahy rozvádzajú.

Preto je milé počuť príbehy párov, ktoré vydržali spolu celý život…

Jedným z takýchto manželstiev je manželstvo Rona a Joyce Bondových, ktorí vo veku 102 a 100 rokov oslávili 81 rokov manželstva.

Za ten čas boli svedkami nielen dospievania svojich detí, vnúčat, a pravnúčat, ale aj smrti 15 premiérov od svadby v roku 1941.

„Nikdy sme nečakali, že dosiahneme 81 rokov manželstva, vieme, že máme veľké šťastie,“ vysvetlila Joyce, ktorá tiež prezradila, že vzťah začal po „láske na prvý pohľad“.

Keďže sú manželmi už toľko rokov, zažili spolu dobré aj zlé chvíle. Ron slúžil v druhej svetovej vojne a potom odišiel pracovať do garáže vo svojom rodnom meste.

„Niekedy je život ťažký, ale spolu to zvládneme. Aj my sa o seba staráme. V našom vzťahu nie neexistuje šéf, obaja dávame aj berieme,“ vysvetlil starší muž.

 A ako každý milostný príbeh, ktorý má protagonistov a hrdinov, má aj záporákov.

Ako vysvetlila dcéra páru menom Eileen, bolo obdobie, keď ich blízki priatelia boli proti ich vzťahu a neočakávali, že bude trvať dlho.

„Stačí s nimi tráviť čas, aby ste vedeli, že sa milujú a starajú sa o seba aj po 81 rokoch manželstva,“ vysvetlila žena.

Rodičia sú pre ňu „naozaj inšpiratívny pár“, nielen pre ňu, ale aj pre ďalšie generácie.

 

zdroj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Starí rodičia oslávili 81. výročie sobáša. Po svadbe ľudia hovorili, že dlho spolu nevydržia…”